Hemşire hizmeti evde sağlık hizmetleri kapsamına giren ve alanında uzman ekip elemanları tarafından sunulan bir hizmet çeşididir. Özel hemşire hizmetleri kapsamında değerlendirilen hemşire hizmeti uzun süreli hastanelik sürecini eve taşıyan hastalara uygulamada önemli bir teknik sunar. Kolaylık sağlar. Kronik rahatsızlığı bulunanlar, yatağa bağımlı olarak yaşamsal faaliyetlerini sürdürenler, kalp ve damar hastalığı problemi yaşayıp uzun süreli ameliyathane geçmişi bulunanlar, sağlıklarına ve tedavi süreçlerine evden devam edenler için büyük bir fırsat oluşturur. Anadolu evde sağlık firmamız hemşire hizmeti kapsamında saatlik, günlük ya da haftalık olarak talep edildiğinde kısa süreli ya da uzun süreli hemşire talebinizi anında karşılıyor.

Evde bakım hemşiresi hastalıklara karşı iletişim becerisi oldukça yüksek ve bilimsel olarak süreçleri yönetebilecek yeterliliğe sahiptir. Alanında uzman üniversitelerin hemşirelik bölümünden mezun olmuş alanında deneyimli kişiler tarafından uygulanan bir hizmet çeşididir. Evde hemşirelik hizmeti kapsamında yoğun bakım hizmeti kardiyoloji ya da onkoloji hastalıklarına yönelik deneyime sahip olan kişiler kısa sürede istenen alana yönlendirilir. Bunun için bizlerle aktif iletişim hattı üzerinden irtibata geçerek konu üzerine daha net bilgi sahibi olabilir ve randevu talebinizi oluşturabilirsiniz.

 

Evde hemşirelik hizmeti yaşam kalitesini arttırabilmek ve konforu koruyabilmek için talep edildiğinde kısa sürede alınabilen bir hizmet çeşididir. Tedavi sürecinde gerekli görüldüğünde yardımcı tıbbi cihazlar yardımı ile süreç devam ettirilir. 12 saatlik, 24 saatlik hemşire düzenli bir şekilde hastanın durumu ile ilgili tetkikleri kontrol ederek notlar alır ve doktora durumu iletir. Tedavi sürecini doğru bir şekilde yönlendirebilmek tetkiklerin yapılabilmesinde bakım ve iyileştirme çalışmalarında büyük görev alır. Evde hemşire hizmeti sunulan hastalar genellikle yatak yarası bulunanlar, düzenli pansuman ve temizleme işlemi yapılması gerekenler, yoğun bakım hastası olup eve taburcu edilenler, solunum cihazına bağlı olarak yaşamsal faaliyetlerini sürdürenler, belirli aralıklarla tekrar eden kronik rahatsızlığı bulunanlar, kanser hastalığı bulunup evde bakım tedavi hizmetimizden İstanbul bölgesinden randevu talebi oluşturarak faydalanabilirsiniz.