Tıbbi cihaz destek hizmeti sayesinde temin edilemeyen ya da temin edilmesi zor olan cihazların kullanımına olanak tanıyoruz. Bu anlamda alacağınız hizmet ile istediğiniz birçok cihazın tedarikini gerçekleştiriyoruz.

Evde bakım hizmeti alan hastalar için çeşitli cihazlar gerekebilir. Bu cihazlar solunum, nabız ve kalp ritim ölçüm veya farklı tip bir cihaz olabilir. Tüm bu cihazların hastalık süreci boyunca evinizde bulunmasına olanak tanıyoruz. Alacağınız bu hizmet sayesinde tam teşekküllü bir hastaneden farkı kalmayan eve sahip olabilirsiniz. Tüm cihazların tedarikini yapmaktayız. Pahalı olan bu cihazların evlerinizde bulunabilmesi için özel çaba gösteriyoruz. Gerektiğinde hemşire desteği de sunarak hastanın anlık takibine olanak tanıyoruz.

Tıbbi Cihaz Desteğinin Faydaları

Bu tıbbi cihaz destek hizmeti sayesinde birçok fayda, avantaj elde edilebilir. Bunlardan ilki hastanın ev ortamında tedavisine devam edilmesidir. Normal şartlarda ev ortamında tedavisi yapılması gereken hastaların tıbbi cihaza bağımlı olması sebebiyle hastaneye nakil olması gerekebilir. Ancak bu nakil süreçleri hem hasta yakınları için sıkıntılı olacaktır hem de ev ortamındaki rahatlık oluşamayacaktır. Hasta yanında mecburen refakatçi kalması gerekecektir. Ancak tıbbi cihaz desteği ile hasta evden çıkmadan tedavi sürecine devam edebiliyor. Bir diğer avantaj ise bulaşıcı hastalıklardan korunmak olmaktadır. Hastanın bulaşıcı hastalıklar ile mücadele etmesi gerekebilir. Bu durumda hastane ortamında virüs kapması daha kolaydır. Cihaz desteği ile hasta evden tedavisine devam edebilmektedir.