Evde hemşirelik hizmeti talebe göre 7/24 sağlık personelleri tarafından sunulabilen kaliteli bir hizmet türüdür. Hastanın evde bakım sürecinde ihtiyaç duyduğu tüm süreçte her an sistematik olarak kayıt tutarak kontrollü bir şekilde süreç sürdürülür. Evde hemşire hizmeti kapsamında kan alıp verme, yara bakım hizmeti, serum takma hizmeti ya da pansuman hizmeti gibi kategorilerden hizmet alınabilir. Özellikle kronik olarak rahatsızlığı bulunanlar, yatağa bağlı olarak yaşamsal faaliyetini sürdürmek zorunda olanlar profesyonel desteğe ihtiyaç duyduklarında evde bakım hemşiresi hizmetinden bir telefon uzağında yararlanabilir. Alanında uzman hemşire kadrosu belirlenmiş olan reçete üzerinden tedavi uygulamaya başlar. Hekim yönlendirmesi ile tedavi süreci devam ettirilir. Evde hemşire hizmeti kapsamında sunulan tüm süreç kişiye özel bir bakım sürecini sunar. Yaşanan her ortamda bireysel sağlık hizmetinden yararlanılabilir. Kişinin hastaneye gitmesine gerek kalmadığı için zamandan tasarrufu da sağlar. Oluşabilecek enfeksiyon riskini en azından indirirken hem hastanın hem de yakınlarının daha kaliteli bir yaşam seviyesi sunması açısından değerlendirilir. Acil durumlarda siz hastanenin yakınında bulamasanız da Anadolu evde sağlık firması olarak her an sizlere ulaşıyoruz. Gün içerisinde belirli aralıklarla yapılması gereken tedavi, serum takma, yara bakım hizmeti kısa sürede sunulur. Özellikle ameliyat sonrasındaki süreçte iyileşme sürecinin daha da hızlandırabilmek için profesyonel bir bakım hizmeti sağlar. Günlük olarak alınması gereken ilacın kontrollü bir şekilde vücuda alınması sağlanıyor.

Eve hemşire çağırma hizmeti kapsamında evde sonda takma ya da çıkarma hizmeti de sunulmaktadır. Talep edildiğinde iletişim hattı üzerinden irtibata geçildiği anda özel bakım hemşiresi tarafından yemekte zorlanan hastalara sıvı gıda alımı için evde sonda hizmeti sunulur. Evde hemşirelik hizmeti kapsamına giren yatak yarası tedavisi, evde sonda takma ücreti hizmeti, evde enjeksiyon hizmeti, evde serum takma hizmeti ve evde özel hemşire bakım hizmetinden yararlanılabilir. Hasta memnuniyeti göz önünde bulundurularak çevre şartları da olanaklı hale getirilip tedavi süreci en doğru şekilde yürütülür. Hastanın tedavi süreci öncesinde kullanacağı ilaca yönelik herhangi bir alerjik reaksiyon gösterip göstermeyeceği detaylı bir şekilde incelenir. Gerekli görüldüğünde evde sonda takma hizmeti, solunum destek cihazları peg ve trakeostomi bakımına yönelik farklı hizmetler de evde hasta bakan hemşire tarafından sunulur. Hastanın hem bakımı hem tedavisi bu süreçte önemlidir. Çok yönlü olarak hizmet sunduğu için           evde özel hemşire fiyatları değişebilmektedir. Evde bakım hemşireliği fiyatı hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmek için WhatsApp iletişim irtibata geçilebilir. Evde hasta bakım sürecinde özellikle yatağa bağlı olarak yaşamsal faaliyetlerine sürdürmek zorunda kalanlar, yaşlılar ve kronik rahatsızlığa sahip olanlara sunulan kaliteli bir hizmet türüdür. Gerekli görüldüğünde tıbbi cihazlar alanında uzman personeller tarafından kişiye gün içerisinde uygulanabilir. Bu nedenle sağlık personeli bakanlık tarafından yatalak hastaya sonda takılması onaylı yetkin ve deneyim açısından uzun yıllar bu sektörde faaliyette bulunmuş kişilerden oluşur.

Önemli olan hastanın bakımı ve konforudur. Rutin sağlık hizmeti kapsamına sunulan evde pansuman ücreti hakkında detaylı bilgiyi İstanbul bölgesinde hizmet sunan firmamıza erişerek öğrenebilirsiniz.

Hasta-doktor iletişimine dikkat edilerek ev ortamındaki muayene durumu steril bir hale getirilir. Ön bir tetkik yapılır. Sonuçlar üzerine tedavi süreci başlatılır. Gerekli görüldüğünde evde radyoloji ve görüntüleme hizmeti de sunulabilmektedir. Bunun yanı sıra anne ve bebek bakımda evde hemşire hizmeti fiyatları kapsamında sunulur. Belirli saat aralıkları ile bebeğin ve annenin bakımı daha profesyonel bir şekilde yönlendirilerek sürdürülebilir. Özellikle prematüre bebek bakımı hizmeti konusunda çocuğun bakımı ve takibi sunulur.   Eve hemşire çağırma ücreti, yoğun bakım hemşiresi ya da yeni doğan hemşiresi hizmeti olarak 12 saat ya da 24 saatlik sürelerde tedavi süreci başlatılabilir. Ameliyat sonrası sunulan tedavi hizmetinde önemli olan enfeksiyon riskine karşı kişiyi ev ortamında daha sağlıklı bir şekilde koruyabilmektir. Hastanın süreç içerisinde oluşabilecek komplikasyonlarına yönelik daha rahat ve sürdürülebilir bir bakım hizmeti sunabilmek için esas alınmış kronik hastalar, bebek ve anneler, bebeği bulunan anne adayları, fizyoterapi çalışmaları, psikolojik destek süreci, laboratuvar tetkik ortamı, ameliyathane sonrası süreç, fizyoterapi ve psikolojik destek süreci, engelliler ve yaşlılar evde bakım hizmetinden yararlanabilir.