Kaza sonucunda yaralanmalar olduğunda ilk müdahale ardından belirli aralıklar ile pansuman yapılması gerekmektedir. Bu pansumanın ise özel ilaçlar ve metotlar ile gerçekleştirilmesi şarttır
Evde Yara Bakımı hizmeti tam bu noktada devreye giriyor. Evde pansuman sürecinin daha hızlı bir şekilde ilerlemesini sağlıyor. Her zaman hastaneye gitmek, ya da pansuman için evden çıkmak zor olabilir. Ayrıca bazı durumlarda hastanın evde tedavisine devam etmesi şart olabilir. Bu gibi durumlarda evde pansuman yapılabilmektedir. Yara bakımı ve yaranın iyileştirilmesi ev ortamında yapılabilmektedir. Bu anlamda evde yara bakımı yapılan hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bu hizmet kapsamında yara iyileştirilir ve ilk gün ki haline vücudunuz dönebilir. 
Açık Yara Pansuman Hizmetleri
Özellikle açık yaralar ciddi sorunlara yol açabilir. Pansuman yapmaya giderken mikrop kapılması ya da hastane ortamında iken bu yaranın mikrop kapması çok kolaydır. Ancak evde yara bakım hizmeti kapsamında bu tarz sorunlar ortadan kalkıyor. Hemşire gözetiminde pansuman yapılıyor. Hemşirelerimiz tam teşekkülü şekilde evinize ulaşıyor. Gerekli ilaçlar ve kremler ile yaraya müdahale ediyor. Yarayı temizledikten sonra üzerini kapatarak bir sonraki pansumana kadar daha hızlı iyileşmesini sağlıyor. Ayrıca bu hizmetimiz ile doktor desteği de sunmaktayız. Çok büyük yaralarda doktor gözetiminde pansuman yapılabilmektedir. Siz de bu hizmetten yararlanarak birçok avantaj elde edebilirsiniz. Anadolu Evde Sağlık İstanbul bölgesinde hizmet vermektedir.Detaylı bilgi için hemen arayabilirsiniz. Bu hizmetten faydalanabilirsiniz.