Evde doktor muayenesi evde sağlık hizmetleri kapsamında sağlık personellerinin mobil ekipler aracılığı ile bulunduğunuz alana gelerek sunduğu hizmet çeşididir. Yatağa bağlı olarak yaşamsal faaliyetlerini sürdürenler solunum güçlüğü çeken hastalar, ayağa kalkamayacak kadar güçsüz durumda olanlar, yaşlılar evde sağlık hizmeti kapsamında evde doktor muayenesinden yararlanabilir. Özellikle riskli ameliyatlar sonrası evde bakım süreci tedavisi devam eden hastaların ev konforunda hizmet alabilmesi mümkün hale geliyor. İleri dereceli kanser hastaları, kronik rahatsızlık çekenler, alerji öyküsü bulunanlar, hastanelere karşı fobisi bulunanlar için evde doktor muayenesi kişi için fırsat oluşturur. Sertifikaya sahip olan doktorlar hastane koridorlarında uzun saatler beklemenize gerek kalmadan evinizde sizlere talep edebileceğiniz evde doktor hizmetini sunar. Yaşadığınız farklı sağlık sorunlarına yönelik teşhis ile tedavi süreci başlatılabilir. Koruyucu bakım hizmeti kapsamında alerjik reaksiyon yaşayanlar probleminde, kalp hastalığı yaşayanlar, bakıma muhtaç hastalar ve yüksek kolesterolü kullananlar evde bakım muayenesinde destek alabiliyor. Evde bakım hizmeti ön görüşme doğrusunda kişiye sunulmaktadır. Yaşanan problem ve kişi üzerinden inceleme yapıldıktan sonra net bir şekilde tedavi süreci başlatılır.

Evde doktor muayenesi hizmeti kapsamına giren konsültasyon işlemleri akut ve kronik mühendislikler, tıbbi danışmanlık hizmeti, evde uzman doktor hizmeti hastanın düzenli olarak takip edilmesi ve kontrolünün sağlanması düzenli olarak ilaç uygulamaların yapılması için gerekli olan bir hizmet türüdür. Alanında deneyime sahip olan uzman doktor kadrosu ile Anadolu evde sağlık hizmeti teşhis ve tedavi sürecinde büyük bir kolaylık sunar. Tetkik hizmetleri kapsamında süreç hasta ve doktor memnuniyeti doğrultusunda sunulan bir hizmet kapsamında ele alınabilir. Eve doktor çağırma fiyatları muayenesi hizmetinden uygun fiyatlarla yararlanabilmek ve randevu talebinizi iletebilmek için site içerisinde yer alan kategoriler üzerinden irtibata geçebilirsiniz. Evde doktor muayene hizmeti randevulu sistem ile çalışan bir yapıya sahiptir. Muayene edilen hastaların reçetesi yazılır. Farklı öneriler sunularak gerek görüldüğünde tıbbi olarak süreç başlatılabilir. Gerekli görülen tıbbi süreç muayene süreci içerisinde ilaç ve serum uygulamaları EKG raporu, röntgen filmi çekimi, tetkik işlemleri için kan ya da idrar örneği alımı, ultrason uygulaması ya da ileri boyutlu vakalarda ambulans ile hizmet sunuyor.  Kişiye özel bakım süreci hastane ortamında oluşabilecek enfeksiyon riskini azaltır. Süreç daha ekonomik olarak ve tasarruflu şekilde geçirilir. Kişide oluşan korku ve endişe daha da azalır ve minimize hale getirilir.

Evde doktor hizmeti salgın hastalık sürecinde belirli tanı konmuş kişilerin özellikle yaşlıların hastane ortamında daha ciddi sorunlara maruz kalmaması için sunulan bir hizmettir. Doktor muayenesi kapsamında gerekli teşhis yapıldıktan sonra hastalığa yönelik reçete yazılır ve ilacın alınabilmesinde destek sağlanmış olunur. Eve doktor hizmeti ile zamandan tasarruf sağlanırken süreç daha hızlı ve konforlu şekilde yürütülebilir. Günlük yaşam akışını zedelemeden standartları en üst düzeyde tutarak elverişli olan bir hizmet türüdür. Mesleki beceriyi ve ileri teknoloji seviyesinde kullanabilme kapasitesi ile uzman doktor evde bakım süreci kapsamında hastanın hayat kalitesini daha da kuvvetlendirir. Ev konforunda sunulan sağlık hizmeti ile eve doktor çağırma ücreti hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmek için bizlere İstanbul bölgesinde hizmet sunan firmamız üzerinden arayıp ulaşabilirsiniz. Sunmuş olduğumuz hizmete dair detaylı bilgiyi öğrenebilmek ve yaşamış olduğunuz problemi ilettikten sonra ulaşabilecek fiyat hakkında net bilgiye sahip olabilmek için deneyimli ekip elemanlarımız sizlerle kısa sürede iletişime geçecektir.