Pcr testleri corona salgını sürecinde tıbbi olarak sağlık personeli desteğine ihtiyaç duyan tüm hastalara yönelik sunulan tedavi şeklidir. PCR testi uygulaması hastanın karantina sürecinde evde bakım süreci devam ederken sağlığını tehdit edecek herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmasını engeller. Deneyimli ve profesyonel ekip elemanları bulunduğunuz yere gelerek kısa sürede numune hizmeti sunar. Kişiden alınan örneklerle iletilerek sonuçlar kişiyle paylaşılır. Yoğun iş temposu içerisinde vakit kaybını engelleyecek olan evde bakım hizmeti kapsamında sunulan evde pcr testi uygulamaları personelimiz tarafından sunulur. Evde yapılan pcr testi ekibimiz tarafından kan ve idrar alımı yapıldıktan sonra numune laboratuvara iletilerek incelenir ve sonuçlar kısa sürede sizinle paylaşılır. Randevu talebi ile iletebileceğiniz tüm hizmet, istek ve önerileri için bizlere iletişim hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Her yaştan kişiye yönelik sunulan sağlık hizmeti çocuk ve yetişkinler için vücuttan numune alım sürecinde pcr testi eve hizmet uygulaması daha kolay ve pratik hale getiriyor. Ulusal ve uluslararası tüm standartlara uygun şekilde hizmet sunan firmamız yurtiçi ve yurtdışı pcr testi laboratuvarlar üzerinden hizmetini sunmaya devam ediyor. Evde pcr testi yapılıyor mu sorusunu merak edenler online olarak bizlere ulaşım sağlayarak bilgi alabilirsiniz. Randevu talebinizi iletebilir, kısa sürede istediğiniz hizmeti güvenilir personelimiz aracılığıyla bulabilirsiniz.

Pcr test evde hizmetini bulunduğunuz her yere mobil araçlar sayesinde gelerek Covid 19 test uygulamalarını sizlere sunuyoruz. Sadece randevu talebi oluşturmanız yeterli. Eve gelip pcr testi ya da iş yerinizde gündelik hayatın konforunu zedelemeden tarama testi uygulamaları sunuluyor. Bazı durumlarda kişinin acil test uygulamasını yaparak sonuç alması gerekebilir. Bu nedenle hızlı test kiti adı verilen mekanizma devreye sunarak daha hızlı ve pratik bir sonuç elde edilebilir. Hastanın sağlığını ömde tutabilmek için özel olarak oluşturulan doktor ve hemşire ekibi enfeksiyon riskini de göz önünde bulundurarak evde Covid 19 PCR Testi uygulamasını sunar. Covid olan biriyle temas edildiğinde oluşabilecek semptomlar üzerine kişiyle bilgi paylaşımında bulunur. Evde pcr test uygulanan Covid testi sonucu 8 ile 12 saat içerisinde net bir şekilde hazır olur. Kişiyi sunulması ise 12 ile 24 saat içerisinde gerçekleşir. Covid testi uygulaması enfeksiyon riskine karşı ev ortamında sağlık personelimiz tarafından sunuluyor. Anadolu evde sağlık firması tarafından sunulan Covid PCR testi uygulaması için en doğru ve güvenilir hizmetimizde en uygun evde pcr testi fiyatı sizlere İstanbul ve çevresinden sunmaktan dolayı memnuniyet duyuyoruz. Pcr testi evde uygulamalarında numune ağız ya da burun yolu ile alınır ve tüp içerisinde laboratuvara iletilir. Test sonuçlarını hızlı bir şekilde kısa sürede sizlere iletmek yapılacak detaylı inceleme sonrasında mümkündür. Evde pisiyar testi rezervasyon yaptırıldıktan sonra çalışanlara en uygun gün ve saatte personel ekibimiz yanında gerekli olan ekipmanlarla beraber talep ettiğimiz yere kısa sürede gelerek uygulamayı başlatır. Pamuklu bir çubuk yardımıyla nazikçe kişiyi rahatsız etmeden test başarıyla tamamlanır. PCR testi pozitif çıkan kişilerin kendisini 14 gün boyunca izole etmesi gerekir. Talep ettiğiniz takdirde evde pcr testi hizmeti doktor randevusu talebi oluşturarak kısa sürede yaşadığımız problemin daha rahat atlatılmasını sağlayabilirsiniz.

Evde antikor testi uygulamaları vücudun Covid-19 rahatsızlığına karşı bağışıklık olup olmadığını öğrenebilmek için sunulmaktadır. Pcr ve antikor testi sağlık çalışanları tarafından damardan kan alınarak uygulanır. Sonuçlar en geç 2 gün içerisinde kişiye iletilir. Hızlı pcr test kişinin Covid hastası olup olmadığını öğrenebilmek için kullanılan bir yöntemdir. Antikor test uygulaması ise daha önceden Covid hastalığı geçirmiş olan kişinin iyileşme sürecinde başarılı olup olmadığını tespit edilebilmesi için kullanılan bir yöntemdir. EVDE antikor testİ sonrası kişiden alınan numunelerin hastaneye iletilmesi ve gerekli tetkiklerin laboratuvar ortamda gerçekleştirilmesi sonrasında oluşan sonuçlar kişiyle paylaşılır. Paylaşım süreci talebe göre e-mail yoluyla, WhatsApp yoluyla, PDF formatında kişiye sunulabilir. Bu zamandan tasarruf edebilmeyi de sağlar. Yapılan test sonucundan negatif bir sonuç elde edilmişse sonuç kısmında negatif “Covid 19 virüs materyali tespit edilemedi” yazısı ile karşılaşmak mümkündür. Hızlı pcr testi kiti uygulamalarında sabah alınan numune örnekleri öğleden sonraki kişiye iletilebilir. öğleden sonra verilmiş numunenin sonuçları ise genellikle akşam saatlerinde kişiye iletilmektedir.