Hastanede atom serum uygulaması çok yaygındır. Fakat insanlar halsiz olduklarında, yatalak bir hastaları olduklarında veya hastaneye gelemeyecek kadar kırgın hissettiklerinde bu serumu evlerinde de almak istemektedir. Anadolu Evde Sağlık firmamız tam da bu isteğinize cevap vermektedir. Firmamız her türlü evde sağlık uygulamasını yapmaktadır. Sizlerin evde sağlık alanındaki tüm ihtiyacını karşılamaktadır. Bu noktada atom serum taktırmak istediğinizde de yardımınıza koşmaktadır. Alanında uzman olan hemşiremiz sizlere yönlendirilmekte ve serumu takması sağlanmaktadır. Bu noktada tüm ekibimiz uzman kişilerden oluşmaktadır.

Atom Serum Nedir?

Atom serum aslında farklı vitaminleri içeren bir serumdur. İshal, karın ağrısı, halsizlik ve grip gibi durumlara çözüm sunulması için bu serum türü takılmaktadır. Tabii ki tüm serumların içerisinde aynı vitaminler yoktur. Serumunun içerisinde konulacak vitaminler sizlerin şikayetleri doğrultusunda alanında uzman olan doktorumuz tarafından seçilmektedir. Daha önce de belirtiğimiz gibi firmamızın tüm ekibi alanında uzmandır. Hastalarımızın sağlığı ve memnuniyeti firmamız için her zaman birinci sırada gelmektedir.

Firmamız İstanbul ilinde ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü evde sağlık hizmetini sizlere en iyi şekilde sunmaktadır. Atom serum taktırmak istediğinizde de sizlere en iyisi vermektedir. Sizlerin de bu tür bir ihtiyacı varsa firmamız ile iletişime geçmesi mümkündür. Firmamızın destek ekibi sizlere gerekli olan tüm bilgileri verecek, şikayetlerinizi ilgili doktorumuza iletecek ve isterseniz randevu oluşturulmasını sağlayacaktır. Hemşirelerimiz de randevu oluşturulan gün ve saatte gelecek ve sizlere serumu takacaktır. Sizlerin bu süreçte hiç bir şey yapmasına gerek yoktur. Tüm sürecin kontrolü uzman ekibimizin kontrolü altındadır.

Evde Atom Serum Taktırmak Ne Kadar?

Sizlere takılacak olan serumun boyutu ve içerisine konulan vitaminlere göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Anadolu Evde Sağlık olarak sizlere bu noktada sabit bir fiyat vermemiz mümkün olmamaktadır. Firmamız her zaman rakiplerinden daha uygun fiyatlar sunmaktadır. Tabii ki bunu da köklü yapısı sayesinde yapabilmektedir. Atom serum fiyatı konusunda da en doğru fiyat bilgisini almak için firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Destek ekibimiz doktorlarımızdan gerekli olan bilgileri alacak ve sizlere gereken vitaminlere göre fiyat bilgisini verecektir.