Kış aylarının gelmesi ile beraber özellikle mevsim geçişlerinde vücut kırgınlığı yüksek derecede hissedilebilir. Bu durumda evde sağlık hizmeti kapsamında atom serum tedavisi sunulabilir. Atom serum içerisinde kişinin gün içinde canlı kalmasını sağlayacak özel vitamin ve mineraller içerir. Bunun yanı sıra mevsimden kaynaklı olarak alerjik reaksiyon gösteren kişilerin ilaç alımı serum halinde vücuda alınabilir. Antibiyotik, ağrı kesici, A, B, C vitamini içeriği sunan atom serum içerisinde tek bir noktada tüm vitamin ve mineraller bir araya getirilebilir. Anadolu evde sağlık firması tarafından sunulan atom serum hizmete sıvı kaybı yaşayan ve vücudun yüksek ağrıları ile baş edemeyen kişilere özel olarak sunulan bir tedavi çeşididir.

Soğuk algınlığı problemi yaşayanlar, vücudunda yanma ve ağrı hissedenler, grip hastalığına yakalanmış olanlar vücudun kaybettiği enerjiyi yeniden kazanabiliyor. Doping serum olarak halk arasında bilinen atom serum bağışıklık sistemini kuvvetlendirecek ve koruyacak özel bir içerik sunuyor. Gribal enfeksiyona yakalanmış olan hastalar firmamız ile etkileşime geçerek randevu talebini iletebilir. Personelimiz hastaneye gitmeye gerek kalmadan ev ortamında konfor ve hijyeni sunarak atom serum takviyesi uygulayabilir.

Atom serumun vücuda faydaları saymakla bitmez. Ancak en genel tanımı ile soğuk algınlığı ve grip rahatsızlığı ile baş edemeyenler ve yüksek ateş problemi yaşayanlar için önerilir. Atom serum vücudun kaybettiği direncini yeniden kazanabilmesini, iş yaşantısına daha kolay adapte olabilmeyi, hastalıkların vücuttan uzaklaştırılmasını sağlar. Bazı kişilerde vücut bağışıklık sistemi oldukça düşüktür. Bu da hastalıklara karşı açık bir hale getirir. Düzenli aralıklarla günlük ya da haftalık olarak uygulanacak atom serum hizmeti evde sağlık firmamız kapsamında ihtiyacı olanlara sunuluyor. İstanbul ili ve çevre bölgelerinden bizlere ulaşarak talebinizi iletebilirsiniz. Evde serum takma süreci öncesinde ve sonrasında düzenli takip ve raporlama hizmeti de sunulur. Atom serumun sunduğu faydalar arasında B vitamini ve C vitamini başta olmak üzere ağrıyı kesmeyi sağlayacak alerjik reaksiyonlara karşı vücut direncini artıracak çok sayıda vitamin ve mineral içeriğine sahiptir. Belirli durumlarda antibiyotik alımı da serum aracılığı ile gerçekleştirilebilir. Halk arasında sarı serum olarak da ismi bilinmektedir. Vücudun ağrılarına ani olarak keserek rahatlatır. kişinin daha dayanıklı hale gelebilmesini sağlar.