Atom serum halk arasında sarı serum olarak bilinir. Vücudun kaybettiği direncin yeniden kazanılmasını sağlar. Her sağlık biriminin sunduğu hizmette uyguladığı fiyat farklı olabiliyor. Anadolu evde sağlık firması atom serum fiyatı hakkında net bilgi sahibi olabilmek için iletişime geçmeniz yeterlidir. Talep edilecek atom serum ilaç çeşitliliğine ve hizmetin süresine göre fiyat aralığı değişebiliyor. Evde sağlık hizmeti kapsamında hastaneye gitmeden bulunduğunuz her ortamda atom serum takma hizmeti veriliyor. Günlük olarak talep edildiğinde yaklaşık 30 dakikada uygulanabiliyor. Atom serum içerisinde selenyum, çinko ve demir gibi farklı vitaminler bulunuyor. Hastaya anlık olarak damardan uygulanan atom serum içindeki vitaminler sayesinde kişinin ağrılarını dindiriyor ve enerjisini ikiye katlıyor.

Kış aylarında yanan bağışıklık kaybı atom serum ile yerine getirilebiliyor. Soğuk algınlığı vakalarında vücudun halsizleştiği anlarda özel olarak kullanılan bir serumdur. Sadece gün içinde enerji kaybı için uygulanmıyor yaşlanma ile beraber vücudun fonksiyonlarında azalma başlayabiliyor. Yaşlılık döneminde oluşan ağrı ve sızıların engellenebilmesi için de kullanılabiliyor. Ağız yolu ile beslenemeyenler ameliyat süreci sonrasında evde sağlık ve bakım hizmeti devam edenler için damardan uygulanacak atom serum tedavisi ile kaybedilen sıvı kaybı yeniden geri alınabiliyor.

Evde sağlık hizmeti kapsamında İstanbul ili ve farklı ilçelerine yönelik ev ve iş yerlerinde sunulan atom serum hizmeti için talebinizi iletişim hattı üzerinden iletebilirsiniz. Yaklaşık 30 dakika sürecek bu işlem için atom serum ücreti hakkında net bilgi personel çalışanlarımız sizlere iletecektir. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olarak sunulan serum takma hizmeti kapsamında sunulan atom serum hizmeti için herhangi bir yan etki bulunmamaktadır. yine de önlem alabilmek için kişinin doktor gözetiminde serum takma hizmetinden faydalanması önerilir. Atom serum hizmeti cerrahi operasyonlardan sonra vücut ağrıları devam eden kişilere, ağız yolu ile beslenemeyen hastalara, enfeksiyon teşhisi nedeniyle tedavi süreci devam edenlere, metabolik rahatsızlık yaşayanlara ve kemoterapi tedavisi devam edenlere yönelik olarak sunulur.