Glutatyon maddesi vücut içerisinde ihtiyacı olan bağışıklık sistemini kuvvetlendirici maddeleri içeren bir yapıdır. Sistein, Glutamat ve Glisin malzemelerinin bir araya gelmesinden oluşur. Özellikle damardan Glutatyon tedavisi sıklıkla kullanılan onarıcı bir özelliğe sahiptir. Bu teknikten faydalanabilmek ve ev ortamında sunulan hizmetten yararlanabilmek için Anadolu Evde Sağlık firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Kısa sürede alanında uzman sağlık çalışanlarımız tarafından bulunduğunuz ortama gelerek en doğru ve güvenilir tedavi tekniğini sizlere sağlıyoruz. Tedavi gören ve evde bakımına devam edilen kişiler için uygulanabilecek en etkili vücut direncini kuvvetlendirici teknikler arasında yerini alıyor. Hasta yakınları ile irtibata geçilerek gerekli bilgilendirme alındıktan sonra kullanılacak aletler eksiksiz bir şekilde hastanın bulunduğu alana götürülerek yaklaşık 15 dakika süren işlem en uygun glutatyon serum tedavisi fiyat aralığı sunularak hastaya uygulanır.

Glutatyon serum tedavisi fiyat hakkında net bilgiyi ancak iletişim hattımız üzerinden bizlerle irtibata geçtiğinizde sizlere iletiyoruz. Süreçte donanımsal olarak kendini geliştirebilmiş ve alanında yetkin olan hemşireler uygulanması gereken tedavi metodunu belirleyerek planlı bir şekilde işlemi gerçekleştirir. Burada önemli olan vücudun kaybettiği eski direnci yerine getirebilmek dış faktörlerden kaynaklı ağır metallerin vücuda verdiği yorgunluk ve toksik birikimlerini dışarıya atabilmek için faydalanılan bir tekniktir. Ev ortamında bu tedavinin rahatlığını hissedebilmek için bizlerle iletişim hattımız üzerinden irtibata geçebilir ve randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Vücuda alınan besinler içerisinde Glutatyon maddesi bulunur. Özellikle yeşil yapraklı sebzeler, elma ve greyfurt gibi meyvelerde Glutatyon bol miktarda bulunur. Fakat günümüzde GDO denilen sorunsalın varlığı sebze ve meyvelere olan güveni azaltıyor. Kimyasalların fazlalığı vücuda alınan meyve ve sebzelerle yeterli Glutatyonun alınmasına engel oluyor. Bu tarz durumlarda dışarıdan müdahale edebilmek vücudun eksikliğini çektiği Glutatyonu almasında önemli olacaktır. Serum yolu ile damardan uygulanan Glutatyon vücudu hastalıklardan korur. Bağışıklığı kuvvetlendirir. Hücrelerin daha hızlı onarılmasını sağlar. İstanbul ve çevre bölgelerden bizlere ulaşarak evde Glutatyon tedavisi fırsatından yararlanabilirsiniz. Aktif iletişim hattımız üzerinden 7/24 bizleri arayabilir ve randevu talebinizi iletebilirsiniz.