Covid sonrası serum hizmeti koronavirüs sürecinde vücudun kaybetmiş olduğu tüm bağışıklık problemlerini ortadan kaldırmayı hedefler. Özellikle semptomların azaltabilmesi için serum takviyesi daha hızlı bir etki sunar. Süreçte Anadolu Evde Sağlık firması ekibi tarafından sunulan bu hizmet ev konforunda hastanın daha rahat şekilde vücut direnci kazanabilmesini destekler. Genellikle vitaminli serum takviyesi uygulanır. Bu halsizlik, şiddetli ağrı durumu, yüksek ateş, bulantı gibi semptonların azaltılabilmesini sağlar. Korona hastalarında görülen bu şikayetlerin daha da azaltılabilmesini sağlarken vücutta oluşan genel ağrı sürecini de hafifletir.

Serum takma hizmeti kapsamında sunulan Covid sonrası serum hizmeti profesyonel hemşireler ve sağlık personelleri tarafından sunulmaktadır. Genellikle ağız yolu ile sunulan hastalık sürecindeki tedavi daha çok damar yolu ile serum takviyesi ile kuvvetlendirilir. Kişinin hastaneye gitmesine gerek kalmadan süreci daha steril bir ortamda atlatabilmesini sağlar. Bu durum pandemi döneminde izole edilmesi gereken kişinin evde bakım hizmeti sayesinde hem kendi sağlığını hem başkalarının sağlığını korumasını da destekler.

Anadolu evde sağlık firması her geçen yıl kendine yeniliyor. Sunmuş olduğu hizmet kalitesini hem personellerinin eğitimlerini kuvvetlendirerek hem de kullandığı cihazları geliştirerek yeniliyor. Hastaların tedavi sürecine destek oluyor. Hasta yakınları ve hastalar için zamandan tasarruf edebilmeyi sağlayacak ve steril bir ortamda daha sağlıklı hastalık atlatma sürecini destekleyecek olan evde sağlık hizmetinden pandemi dönemi sonrasında da yararlanabilirsiniz. Koronavirüs hastalığı atlatan bir kişinin vücudunda yapılan incelemelerde genellikle kas kaybı ağrıların artması ve vitamin eksikliği tespit ediliyor. Özellikle vitamin D ölçümlerde daha az olarak ortaya çıkıyor. Pandemi dönemi serum takviyeleri içerisinde C vitamini ya da D vitamini takviyesi genç yaş, orta yaş ve ileri yaş seviyelerine uygulanarak düzenli bir şekilde hastalığın atlatılması sağlanmaktadır.

Covid sonrası evde serum takma hizmetinin avantajları arasında öncelikle hem güvenilir bir ortam sunması hem de konforu ön plana çıkarması dikkate alınır. Özellikle dikkat edilmesi gereken Sağlık Bakanlığı tarafından personellerin ruhsatlı olup olmadığını takip etmektir. Zamandan tasarruf sağlar. Hastane ortamında oluşan fobinin giderilebilmesini destekler. Hasta kendini bu süreçte daha güvenli hisseder. Vücut pandemi dönemi sürecinde özellikle coronavirus tedavisi görülüyorsa enfeksiyon riskine karşı daha açıktır. Bu durumda herkesten uzak bir ortamda hastanın tedavi sürecinin yürütülebilmesi önemlidir. Pandemi dönemi sürecinde ve sonrasında evde sağlık hizmeti kapsamında sunulan faydadan yararlanmak isteyenler firmanın müşteri hizmetleri hattını kullanarak randevu talebi oluşturabilir. Süreçte talep edilecek ücretler hakkında İstanbul civarından iletişime geçerek net bir bilgi sahibi olabilirsiniz.