Damardan glutatyon nedir sorusunu merak edenler, tedavi uygulaması içinde saf su ve ampula karışımı ile sunulur. Özellikle uzun süreli ağır ameliyat geçirmiş olan hastalar bağışıklık ve direnci kuvvetsiz olan orta yaş ve yaşlı bireyler için uygulanan bir tekniktir. Evde glutatyon tedavisi damardan uygulanan enjekte yolu ile sağlanacağı için maddenin etkisini yitirmemesi ve damar yoluna zarar verilmemesi için  Anadolu Evde Sağlık kurumumuz aracılığı ile ekip elemanlarımız sizlere en doğru hizmeti bulunduğunuz her yerden sunar. Damar yoluyla aktarılan glutatyon kana daha hızlı enjekte edilir. Bu karışım serbest radikallerin vücutta bağışıklığı düşüren maddelerle daha hızlı kaynaşmasını sağlar.

Glutatyon tedavi süreci cilt yapısında bozulmalar görülen ve kırışıklıklar oluşan hastalara yapılabilir. Cildi yumuşatır ve yenileştirir. Leke tedavisinde de kullanılan bir tekniktir. Eksikliğinden kaynaklı olarak kişi kendini yorgun, halsiz ve stresli hissedebilir. Vücut kendisini yenileme gereği duyar fakat bu gücü bulamaz. Kronik olarak sürekli bir yorgunluk sezinlenir. Tüm bu süreçte damardan glutatyon nedir ve ne işe yarar dendiğinde damar yolundan uygulanan glutatyon sayesinde daha etkili bir iyileşme sürecine geçilir. Vücutta glutatyon seviyesi arttıkça özellikle koenzim c vitamini ve alfa lipoik asit artış gösterir. Damar yoluyla alınan Glutatyon ağız yoluyla alınan bileşenlerden daha kuvvetlidir çünkü bu asitlerin ağız yoluyla alındığında midede çözünebilmesi çok zordur.

Damar yolu ile glutatyon tedavisinde herhangi bir ağrı ya da acı hissi oluşmaz. En etkili yol ise damar yolundan uygulanmasıdır. Firma elemanlarımız tarafından İstanbul bölgesinde uygulanacak olan tedavi süreci tüm ekipmanlar hazır ve steril bir şekilde bizlere ulaştığımız adres üzerinden sunulur. Oluşturulan randevu talebi üzerine bulunduğunuz alana gelerek belirli dozlarla yaklaşık 20 dakikada damardan Glutatyon tedavisi uygulaması yapılır.. Farklı meyve ve sebzeler içerisinde de yer alan bu etken madde damar yolu ile uygulandığında daha hızlı ve pratik bir şekilde sonlandırılabilir. Bu süreçte en çok merak edilen damardan glutatyon nedir ve yan etkisi var mıdır? Vücuttaki zararlı mikroorganizmaların en aza indirilmesini sağlayan Glutatyon tedavisinde herhangi bir yan etki bulunmamaktadır. Tedavi tamamlandıktan sonra hastalar üzerinde de herhangi bir yan etki gözlemlenmemiştir.