Glutatyon, vücutta bulunan ve zamanla azalabilen bir maddedir. Antioksidan etkisi sayesinde vücutta oluşan bağışıklık sistemi zayıflıklarını gidererek günlük enerjinin yeniden sağlanmasını destekler. İçerisinde Glisin, Glutamat ve Sistein adı verilen aminoasitler yer alır. Vücutta giderek azaldığında ağrılar çoğalır. Günlük hayattaki performans gitgide azalır. Kişi kendisini huzursuz, yorgun ve bitkin hissedecektir. Anadolu Evde Sağlık firması profesyonel ekibi ile ev konforunda glutatyon serum tedavisi fırsatı sunuyor. Damardan uygulanan bu teknik kısa sürede kişinin yeniden eski sağlığına kavuşmasını destekliyor. İçinde bulunan vitamin ve mineral dengesi sayesinde oluşan bu etki hastalıklardan korurken hasarlı hücrelerin daha hızlı onarımını kolaylaştırıyor. Gündelik hayatta kullanılan ağır metallerin vücuda kattığı yorgunluk ve toksinlerden arındırabilmek için tavsiye edilen bir yöntem oluyor.

Glutatyon dışarıdan alınan meyve ve sebzelerle vücuda aktarılabilen bir aminoasittir. Fakat gıdalardan yeteri kadar almak mümkün olmayabiliyor. Yetersiz geldiği durumlarda damar yolu ile vücuda enjekte edilmesi kişinin kendini daha iyi hissetmesini sağlıyor. İstanbul ilinde yaşayanlar için firmamızın sunduğu glutatyon serum tedavisine uygun fiyatlarla talep etmek mümkündür. Vücutta biriken toksin miktarındaki artış bu sayede azalırken ilerleyen yaş ile beraber oluşan kronik yorgunluk ve hasar alan cilt görünümü de tedavi edilebiliyor.

Glutatyon eksikliği fark edildiğinde vücutta daha çok baş ağrısı, konsantrasyonda güçsüzlük, zayıflık, kronik yorgunluk, psikolojik rahatsızlıklar, eklem ağrıları, uyku problemleri meydana gelebiliyor. İleri boyutlu kalp rahatsızlığı, cilt hastalıkları glutatyon eksikliğinde tetikleniyor. Serum ile takviye edildiğinde bağışıklık sistemindeki fonksiyonu arttırarak karaciğer safra kesesi yağlanmasını önlüyor. Tümör hücrelerini azaltıyor. Serbest radikallerin parçalanmasını destekleyerek oksidatif stresini minimuma çekiyor. Cildin daha genç ve parlak görünmesine de sağlıyor. Glutatyon tedavisi ev veya işyerinde 15 ile 20 dakika arasında damardan uygulanarak acısız ve ağrısız olarak kişiye sunuluyor. Damardan Glutatyon fiyatı hakkında net bilgi sahibi olabilmek sürecin işleyişine dair detaylı bilgi alabilmek için firmamızın aktif telefon hattını kullanarak iletişime geçebilirsiniz.