Evde Serum takma hizmeti alanında uzman hemşireler sayesinde belirli planlama yapılarak ev rahatlığında sunulan hizmet türüdür. Burada önemli olan hastanın sağlık durumu ihtiyacı olan temel bakım süreci hakkında net bir bilgi elde edebilmektir. Bunun için hasta yakınlarıyla detaylı görüşmek gerçekleştirilir. Sürecin seans belirlemesi ve talep edilecek serum takma hizmeti için kullanılacak ilaç türleridir. Muhakkak ki bakım hizmetinin sunan hemşirenin kullanılacak ilaçlara dair doktorla ön bir görüşme yapmış olması ve tetkiklerin düzenli şekilde devam edip kontrollü bir hastalık tamamlama sürecinin ele alındığından emin olunması gerekir. Burada steril bir ortam oluşturmakta yine hemşirenin görevidir. Anadolu Evde Sağlık firması evde hemşire hizmeti kapsamında sunduğu serum takma hizmetini en uygun fiyatlarla ihtiyacı olanlara yönelik uygulama sağlıyor.

Hastaya belirli aralıklarla sunulan serumun uygulanışı sırasında muhakkak ki takma alanı için kullanılacak kateterin doğru şekilde takıp çıkarılmasını sağlanması gerekiyor. Burada hastanın yaralanmaması ya da acı çekmemesi önemli oluyor. Evde Serum takma hizmeti kapsamında vitamin takviyesi hastanın kullanması gereken sıvı ilaçlar düzenli takip süreci doğrultusunda uygulanır. Uygulama sırasında herhangi bir şekilde ilacının yan etkisinin olup olmayacağı ya da alerjik reaksiyon süreci düzenli takip ile kontrol edilmelidir.

Evde Serum takma hizmeti sunulurken önemli olanın zamandan tasarruf edebilmek ve süreçte hastalığı olumlu seviyeye çıkararak kontrollü bir şekilde kişiyi sağlığına kavuşturmak esas alınır. Müşteri memnuniyeti, hasta ile olan ilişki ve serum takma hizmeti sırasında izlenecek olan yöntem profesyonel bir süreç ile yönetilebilir. Hemşirelik yüksek okulu ya da dengi okullardan mezun olmuş Sağlık Bakanlığı tarafından onay verilmiş olan alanında uzman ve belirli bir süre deneyim kazanmış olan kişiler tarafından hastaya uygulanan bir tekniktir. Hastanın ileri boyutlu oluşabilecek enfeksiyon riskini en aza indirecek ve bulunduğu alandaki yaşam kalitesini artıracak tekniklerin uygulanması önemli olur. Süreçte ağır hastalık atlatmış olanlar yoğun bakım ünitesinde yaşam mücadelesi vermiş ve evde bakım sürecine devam edecek olan hastalar için uygulanacak tanı ve tedavi yöntemi firmamızın sağlık çalışanları tarafından her koşulda sunulmaktadır. Ev ortamında evde serum takma hizmetinden 7/24 yararlanabilmek için İstanbul ve çevre bölgelerden iletişim hattımızı kullanarak bizlere ulaşabilir randevu talebinizi iletebilirsiniz.