Evde sonda hizmetinden faydalanmak isteyenler evde özel bakım hizmeti kapsamında firmaların sunmuş olduğu hizmetten yararlanabilir. Evde sonda hizmeti uygulama alanına göre iki bir şekilde sunulur. İlki idrar sondası takma ve çıkarma hizmeti bir diğeri ise beslenme sonrası takma ve çıkarma hizmetidir. İdrar sondası hizmeti ciddi mesane ya da böbrek rahatsızlıkları nedeniyle idrarını doğal yollarla dışarı atamayan hastalara yönelik uygulanır. Genellikle yaşı geçkin ve ağır tedavi sürecinden geçmiş olan hastalar için uygulanan ve talep edilen bir metottur. Yatağa bağımlı olarak yaşamsal faaliyetlerini sürdürmek zorunda olan kişiler için en uygun yöntemdir. Anadolu evde sağlık firması sayesinde evde sonda hizmetimizden güvenilir şekilde faydalanabilirsiniz. Alanında uzman ekip elemanlarımız kısa sürede sunduğu özel tekniklerle doğru ve yerinde tedavi metodunu her şartta en ev konforunu sunarak uygular.

 

Evde sonda takma ve çıkarma hizmeti kapsamında beslenme sonrası tedavi yöntemi de uygulanır. Bu ağız yolu ile beslenme faaliyetini gerçekleştiremeyen hastalara özel olarak uygulanan bir metottur. Kesinlikle süreçte alanında uzman kişilerin müdahalede bulunması gerekir. Mideye doğru indirilen özel üretilmiş tüp sayesinde beslenme faaliyetini gerçekleştirilir. Açık yara oluşumunu engelleyebilmek için muhakkak ki sterilizasyonun doğru şekilde yapılması ve uygulamanın dikkat edilerek gerçekleştirilmesi gerekir.

Evde sonda hizmeti kapsamında sunulan tüm teknikler hastaya yönelik olarak en doğru ve yerinde tedavi şeklini sunar. Hizmet öncesinde hasta yakınları ile ön bir görüşme yapılır. Hastanın süreçte durumu analiz edilir. Saatlik, günlük, haftalık ya da aylık olarak alınacak hizmetin işlem süresi netleştirilir. Fiyatı belirlerken sunulacak hizmetin süresi burada önemli olacaktır. Sizlere en doğru ve yerinde uygun fiyatlı ve bütçeyi sarsmayacak sonda takma hizmetini sunuyor ve çalışmalarımıza aktif olarak devam ediyoruz. İşlemler uygulanırken cihazın temizlenmesi, bakımının yapılması gerekli görüldüğünde yenilenmesi özel hemşireler sayesinde sunulur. İstanbul ve çevre bölgelerinden bizlere ulaşabilir. İşinde uzman personellerimizden yardım alabilirsiniz. Aktif iletişim hattı aracılığı ile randevu talebi oluşturabilir, belirlenmiş gün ve saatte taleplerinizi iletebilirsiniz.