Gündelik hayat içerisinde hareket halinde olan kişilerin vücut direncini destekleyebilmeleri için acil ve pratik çözümlere ihtiyacı olabilir. Evde glutatyon tedavisi sürecinde bağışıklık sistemini kenetleyen, güçlendiren ve kişinin daha sağlıklı bir şekilde hayata adapte olabilmesini sağlayan bir uygulamadır. Özel kliniklerde, muayenehanelerde ve hastanelerde uygulanabilen bu hizmet günümüz sağlık ekipleri tarafından ev veya iş yerine taşınmaktadır. Özellikle bulaşıcı hastalıkların yaygın olduğu dönemlerde vücudun bağışıklığını güçlendirebilmek ve insanların daha korunaklı bir ortamda sağlığına kavuşmasını dengeleyebilmek için

Anadolu evde sağlık firması tarafından evlere sunulan bir hizmet çeşididir.

Glutatyon serum içerisinde bazı vitamin ve mineraller bulunur. En temelinde 3 farklı amino asitin birleşmesinden oluşur. Bunlar: Sistein, Glutamin ve Glisindir. Bu maddeler hücreye yerleştiğinde vücudu damar yolu ile alınıp kana karıştığı andan itibaren var olan virüse karşı savunmacı bir etki oluşturabilmeyi sağlar. Vücutta yer alan reaktif oksijenin yok edilerek serbest radikallerin çoğalması sağlanır. Vücut antioksidan üretimini yediği besinlerden almaya başlar. Bu besinler aksatıldığında alımı durdurulduğunda vücutta eksilecek olan antioksidanlar hastalıklara daha çabuk yakalanabilmeyi hızlandıracaktır. Vücudun daha sağlıklı ve zinde olabilmesini sağlayacak olan bu uygulama yalnızca damardan yapıldığında net sonuç oluşturur.

Evde glutatyon serum tedavi teknikleri özellikle kronik rahatsızlığı bulunanlar yatağa bağımlı olarak yaşamsal faaliyetlerini sürdürenler ya da enfeksiyon hastalığı bulunanlar için önemli bir kolaylık oluşturur. Hastaneye gitmeye gerek kalmadan hastane fobisi olan kişiler için de bir yöntem olarak tercih edilebilir. Glutatyon tedavisi hizmeti evde sunulduğunda daha konforlu bir alanda kişi sevdikleriyle beraber tedavi sürecini tamamlamak için daha alternatif bir yönteme başvurmuş olacaktır. Bu glutatyonun vücuttan azalmasını sebep olan etkenlere maruz kalan kişilere daha çok uygulanır. Bunlar gündelik hayat içerisinde sıklıkla kullanılan paketli gıda ürünleri, gıda boyaları, yapay tatlandırıcılar, alkollü içkiler, hijyen amaçlı kullanılan deterjanlar, aseton, kimyasal araç gereçler, ev temizlik ürünleri de buna neden olabilir. Daha çok katkı maddelerinin sebep olduğu bu azalma etraftan gelebilecek röntgen ışınlarının vücuda sebep olduğu zararlar, kronik rahatsızlık çevresel faktörler, yeterli beslenememe, depresyon, kaygı ve endişe nedeniyle de azalmaya başlamaktadır. İsteğe göre 15 dakika içerisinde tamamlanabilen bu işlem İstanbul bölgesinde yaşayan kişiler için firmamız aracılığı ile telefon edildiği anda sunulur. Randevu kaydı oluşturulduktan sonra istenilen tarihte bulunduğunuz alana gelinerek damar yolu ile glutatyon uygulaması başlatılır.