Evde Glutatyon tedavisi hastane ortamında başlatılan tetkik sürecinin evde devam ettirilmiş şekli olarak düşünülebilir. Evde bakım hizmetleri kapsamında zor durumda olan vatandaşlar süreç sonrasında sağlıklı ve güvenilir bir evde bakım hizmeti alabilir. Burada önemli olan Glutatyon seviyesi düşmüş olan kişinin iç ve dış etkenlerden maruz kalmış olduğu etkileri en aza indirmek. Huzuru ve konforu sağlayabilmektir. Glutatyon eksikliğinin en çok fark edildiği zamanlar kronik rahatsızlığa sahip olanlar besinler aracılığı ile yeterli Glutatyon alamayanlar Anadolu Evde Sağlık firması aracılığı ile sunulan hizmetten yararlanabilir.

Ağır metaller zamanla vücutta ağırlık oluşturur. Toksik maddelerin birikimi ile beraber yağ dokusunda artış yaşanır. Bu durum zararlı maddelerin vücuda tutunmasını ve atılamamasına neden olur. Genellikle glutatyon eksikliğinde bu duruma rastlanılır. Özellikle ülkemizde tarım ürünlerine yönelik uygulanan hormonal sıvılar GDO'lu besinleri arttırıyor. Bu da dolaylı yoldan vücuda zararlı maddelerin alınmasına ve glutatyonun azalmasına neden oluyor . Glutatyon eksikliği ile beraber vücutta daha çok toksin birikimi görülmeye başlar. Bağışıklık sistemini zamanla çöker. Bazen de dış faktörler bu duruma neden olacaktır. Özellikle gündelik hayatta kullanılan temizlik ve bakım ürünleri cihazların yaydığı röntgen ışını, kronik stres rahatsızlıkları, düzenli beslenmeme, endişe ve kaygı durumu, sigara alkole maruz kalmak, böcek ilaçları ve yapay tatlandırıcılar bu süreci çoğaltır ve hızlandırır. 

Evde glutatyon tedavisi bir serum yardımı ile yukarıda sayılan etkilere sahip olan kişilere uygulanır. Verimsiz olan vücut mekanizması aktif hale getirilir. Kişi kendini daha enerjik hissetmeye başlar. Özellikle cilt yenilemesi sağladığı için leke ve kırışıklık tedavisinde kullanılır bir ortam oluşturur. Kaslarda yaşanan güçsüzlük durumu ortadan kalkar. İlerleyen yaşlarda oluşan vücut dinamiğini yitirme durumu önemli ölçüde engellenebilir hale gelir. Talep edilecek farklı seans aralıkları doğrultusunda glutatyon tedavisi kişiye uygulanır. Yaklaşık 15 dakika süren glutatyon serum tedavisi tekniğinden faydalanabilmek için İstanbul ve çevre bölgesinden bizlere ulaşabilir, aktif iletişim hattımızda kullanarak sizlere sunmuş olduğumuz yerinde tedavi metodundan ev konforunda yararlanmaya başlayabilirsiniz.