Vücutta var olan hastalığı öğrenebilmek için yaptırılacak kan testi uygulamalarında hastaneye giderek uzun saatler kuyrukta beklemek artık son buluyor. Evde sağlık hizmeti kapsamında sağlık kategorisinde sunulan sağlık hizmetleri insan sağlığının yer aldığı her türlü konuda uzman bir destek sağlıyor. Bu durum hastaneye gitmeye gerek kalmadan bulunulan ortamda gerçekleştirilebiliyor. Anadolu evde sağlık firması ev ortamında kan tahlili uygulamalarını sağlayarak kısa sürede kişinin sağlığına kavuşmasını destekleyecek ilk adımı atabilmesini de sağlıyor. Evde kan tahlili testi yaptırmak isteyenler konforlu bir ortamda ve sevdiklerinin yanında kısa sürede sonuç elde edebilecekleri bir süreci başlatabilir. Laboratuvar ortamına gönderilecek her biri veri kısa sürede sonuçlandırılarak tarafınıza iletilir. Bu sayede vücutta oluşmaya başlayacak olan bir hastalığın teşhisi kısa sürede konabilir ve müdahale aşamasına geçilebilir.

Sağlık hizmeti ev veya işyerinizde vakit kaybına sebep olmadan kısa sürede profesyonel bir ekip tarafından sunulan hizmettir. Kadroda belirli hastalık türlerine yönelik deneyimi bulunan hemşireler ve Doktorlar yer alacaktır. Gerekli görüldüğünde ileri derece hastalıklarda bu alanda uzman olan doktorlarla iletişime geçilerek eve doktor çağırma hizmeti de sunulur. Laboratuvar ortamında aktarılması gereken tüm tetkikler özel bir incelemeye alınır ve sonuçlar yine sağlık personelimizin yönlendirmesi ile tarafınıza iletilir. Sunulan kan tahlili hizmeti sonrasında eğer bir hastalık teşhisi konmuşsa personel ekibimiz hastalığın tedavi sürecine yönelik yönlendirme sürecinde de yardımcı olacaktır.

Günümüzde vücuttan numune alınabilmesi ancak hastane ortamında ve laboratuvar ortamında gerçekleştiriliyor. Hastane korkusu bulunanlar, yaşlılıktan kaynaklı olarak vücut direncini yitirmiş olanlar, kronik rahatsızlığı bulunanlar, enfeksiyon kapma riski bulunan kişiler için tavsiye edilen bir hizmet türüdür. İstanbul ve çevre bölgelerden ulaşım sağlanabilecek bir noktada yer alan firmamız istendiğinde firmamızın iletişim hattını kullanarakta erişim sağlanabilir. Bizlerle etkileşime geçtiğiniz anda firma çalışanlarımız sizlere uygun gün ve saate yönelik randevunuzu oluşturur. Belirlenmiş gün ve saatte bulunduğunuz yere gelinerek ev ortamında kan tahlili hizmeti steril bir şekilde sunulmaya başlanacaktır. Uygun fiyatlı evde kan tahlili hizmetinden faydalanmak isteyenler 7/24 aktif olan iletişim hattını kullanabilir.,