Zamanla bağışıklığını yitirmeye başlayan vücudun eski sağlığına kavuşabilmesi için tek başına ilaçlar faydalı olmuyor. Özellikle hareketli bir yaşam tarzı bulunanlar, aktif bir çalışma yaşantısına sahip olanlar, vücudun kaybetmiş olduğu dinamizmi yeniden yakalayabilmeleri için atom serum adı verilen tedavi yöntemini benimseyebilir. Evde sağlık hizmeti kapsamında günümüzde yaşlılara ve vücut bağışıklığı hassas yapıya sahip olan kişilere sunulan bu hizmet sayesinde kişi kendine daha iyi daha kuvvetli ve dirençli bir vücut yapısında hisseder. Anadolu evde sağlık firmamız aracılığı ile sunulan serum takma hizmetinden uygun fiyatlarla faydalanabilirsiniz. Burada önemli olan kişinin yapılacak uygulamada hangi aralıklarla talep ettiğidir. Günlük, haftalık ya da aylık aralıklarla firma çalışanlarımız ve hemşirelerimiz aracılığıyla sunulan hizmetimizden bu kritere dikkat ederek faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Atom serum içerisinde B vitamini, C vitamini başta olmak üzere farklı vitamin ve mineraller barındırır. Bazı durumlarda hastalık ileri boyutlu bir ağrı ile kendi seyrine devam ediyorsa vücuttaki ağrıyı geçirecek ağrı kesici ilaçlarda serum içerisine eklenebilir. Antialerjik ilaçlar sayesinde vücudun alerjik reaksiyon gösterdiği anda kendini daha iyi hissedebilmesini sağlamak için de bazı formüller kullanılır. Yatak yarası bulunanlar, yatağa bağımlı olarak yaşamsal faaliyetlerini sürdürenler, ağrılı bir vücut ile gündelik hayatta aktif olmaya çalışanlar için hızlı ve etkili bir sonuç oluşturur. Kış aylarında rastlanan nezle ve grip gibi vücut sağlığını tehlikeye atacak ve tamamen vücudu halsiz ve yorgun hale getirecek durumlarda da kullanılabiliyor.

Anadolu evde sağlık firması İstanbul ve çevre bölgelerden erişilebilir bir konumda hizmetini sunmaya devam ediyor. Burada önemli olan hastane ortamında ya da herhangi bir klinikte alınabilecek bir hizmeti kolaylıkla ev veya iş yerinde alabilmeyi kolaylaştırmaktır. Personel ekibimiz ile telefon hattımız aracılığı ile iletişime geçtiğiniz anda randevu kaydınız oluşturulur ve ön görüşme başlatılır. Evde sağlık hizmetlerinin insana kazandırdığı en önemli fayda zamandan tasarruf edebilmeyi sağlamaktır. Bireysel konforunu düşünenler için de uygun bir seçenek oluyor. Hastane ortamında kullanılabilecek her ürün ev ortamına taşınabiliyor. Halk arasında “sarı serum” ya da “renkli serum” olarak adlandırılan atom serum uygulaması ile kişi kendini daha ferah daha rahatlamış sakinleşmiş ve aldığı vitaminlerle daha güçlü hissedebiliyor. Vücudunda sıvı kaybı yaşayan kişilere de öneriliyor. Evde atom serum içerisinde B vitamini ve C vitamini gibi güçlendirici doğal vitaminler ile Selenyum, Çinko ve Demir gibi vücudun direncini arttırıcı mineraller yer alıyor.