Evde atom serum hizmetinden faydalanmak isteyenlerin belirli vitamin gruplarının toplandığı vücuda enjekte edildiği antibiyotik çeşidini talep etmesi mümkündür. Hastaneye gitmeye gerek kalmadan ev konforunda sunulan bu hizmet en doğru kararın alınabilmesi için sağlık hekimi denetiminde sunulmalıdır. Halk dilinde sarı serum ya da doping serumu olarak da adlandırılır. Vücudun zamanla yitirmiş olduğu genel bağışıklık dengesini kuvvetlendiren içerisinde B vitamini ve C vitamini grubundan pek çok vitamin ve minerallerin yer aldığı serum takviyesi belirli şartlar karşılandığında ancak gerçekleştirilebiliyor. Anadolu Evde Sağlık firması çalışmaları hastaneye gitmeye gerek kalmadan daha sağlıklı ve zinde hissedebilmeyi sağlayacak atom serumu uygulamasını mobil yaşam sağlık kabinleri aracılığıyla sunuyor.

Gündelik aktiviteleri gerçekleştirmekte gittikçe zorlanıyor olabilirsiniz. Ağır ameliyat süreci sonrası vücudunuz ağrı içinde olabilir. Sarı serum içerisinde kullanılan antialerjik ilaçlar, ağrı kesiciler vücudun kendisini daha dinç hissetmesini sağlar. Damardan doğal antibiyotik alımı sürecinde atom serumu uygulamalarından da faydalanılır. Yorgunluk, enerji kaybı, yaşlılık, halsizlik, vücudun aşırı susuz kalması gibi durumlarda doktor gözetiminde atom serumu uygulaması sunulur.

Ev konforunda uygulanan atom serum uygulaması İstanbul ili ve çevre ilçelerden iletişime geçildiğinizde firma çalışanlarımız tarafından sunuluyor. Bu alanda yetkili personeller bulunduğunuz alana girerek serum takviye hizmetini gerçekleştiriyor. Bu işlem yaklaşık 45 dakika sürüyor. Ev veya işyerinize talep ettiğiniz anda deneyimli hemşirelerimiz ile birlikte hizmetten faydalanılabiliyor. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olarak gerçekleştirilen hizmetiniz içerisinde ağrı kesici etkisi bulunan B, C ve E vitamini katkılı serum tedavisi karışım olarak damardan uygulanıyor. Doğru dozajın belirlenebilmesinde doktor tavsiyesiyle hızlı destek sağlanıyor.

Sarı serum uygulamaları genellikle kronik rahatsızlığı bulunanlar, hastane korkusu olanlar, yatağa bağımlı olarak yaşamsal faaliyetlerini sürdürenler, hayat içerisinde istediği performansı bulamayanlar için etkili bir yöntem oluyor. Mevsim geçişlerinde kendinizi yorgun, halsiz ve kırgın hissediyorsanız ileri derecede etrafta etkisini gösteren grip salgınını def edebilmek için direnç sağlayan atom serum uygulamasından faydalanabilirsiniz.