İleri derecede hastalığı bulunan kişiler ailesiyle daha çok vakit geçirmek istediğinde evde sağlık hizmetinden faydalanabilir. Evde doktor muayene sistemi günümüzde hastalığın durumuna göre vakit kaybına engel olurken vücut direncini yitirmiş olan yatağa bağımlı olarak sağlığını korumaya çalışan kişiler için de bir fırsat alanı oluşturur. Evde sağlık hizmeti kapsamında sunulan evde doktor muayenesi hastalığın türüne göre farklı branşlarda doktorların müdahalesini gerektirir. Bu doktorlar doçent, profesör ya da uzman doktor olabilir. Anadolu evde sağlık firması kaliteli ve donanımlı bir ekip ile hemşire ve doktorları bünyesinde hizmete sunduğu ihtiyaç duyulan herhangi bir anda iletişim hattını kullanarak randevu talebine iletebilir. Evde doktor çağırma hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Kronik rahatsızlığı bulunanlar, yatağa bağlı olarak yaşamsal faaliyetlerini sürdürenler, enfeksiyon riski bulunanlar, kanser gibi ağır bir hastalık sürecini hastanede geçirmiş ve tedavi süreci evde devam edenler için evde sağlık hizmeti önemli bir fırsat oluşturuyor. Firmamızın sunmuş olduğu bu hizmet türü içerisinde eve gelecek olan doktorun muayene sürecinde hizmet sunduğu branşlar arasında şunlar yer alıyor: Dahiliye, ortopedi, nöroloji, cildiye, onkoloji, psikiyatri, göğüs hastalıkları, dermatoloji ve benzeri farklı kategorileri kapsayabilir.

Evde özel doktor muayene hizmeti sunulurken belirli bir işleyiş ile kaliteli bir sağlık hizmeti süreci başlatılır. Öncelikle randevu talebinizi ilettiğiniz anda bu alanda uzman olan doktorlar hizmet alanına göre tarafınıza iletilir. Bunlara ek olarak hemşire, hasta bakıcı, radyoloji hizmeti sunabileceği özel cihazların temini fizyoterapide kullanılacak olan cihazlar süreçte ek bir destek için bulundurulur. Daha güvenilir ve steril bir ortam sağlanabilmesi için tüm güvenlik önlemleri alınarak hastanın bulunduğu bölgeye gidilir. Aile yakınları ile tedavi sürecine yönelik ön görüşme başlatılır. Hastanın net şikayeti öğrenilir ve bu şikayete yönelik branşa özel doktor tesis edilir. Son olarak tüm bilgilendirmeler ışığında talep edilecek hizmetin süresine seans aralığına ve türüne göre muayene ücreti belirlenir, aileye sunulur. Yapılan incelemeler doğrultusunda gerekli raporlamalar oluşturulur. Gerekli görüldüğünde branşın doktoru özel tetkik ya da tahlil isteyebilir. Hastalığın seyrine göre düzenli aralıklarla raporlamalar tutularak arşivlenir ve sonuç odaklı bir sağlık hizmeti sunulur. Sunduğumuz kaliteli ve özverili evde sağlık hizmetinden kısa sürede faydalanmak isteyenlerin İstanbul ili ve çevre bölgelerinden iletişim hattını kullanarak erişim sağlamaları ve randevu talebini oluşturmaları gerekiyor.