Sağlık hizmetlerinde profesyonel bir bakış açısı ile hastalığa yönelik bir hizmet sunabilmek önemlidir. Eve hemşire çağırma hizmeti ev veya iş yerlerinde aktif olarak faaliyette bulunan sağlık personelleri tarafından gerçekleştirilen bir hizmettir. Kronik rahatsızlıklarda akut durumlarında profesyonel bir destek ile evde bakım süreci başlatılır. Uzman kadrosu ile Anadolu evde sağlık firması evde hemşire hizmetini 7/24 sorunsuz bir şekilde kişiye sunar. Tüm uygulamalar bu alanda belirli bir tecrübesi bulunan kadro ile gerçekleştirilir. Randevu talebi iletildiği anda belirlenmiş gün ve saat aralığında evde hemşire hizmetinden faydalanmaya başlanabilir. Bakım ve tedavi sürecinde hemşire aracılığı ile sunulacak her türlü bakım aşaması acil durumlarda şeffaf bir politika ile eş zamanlı müdahale edebilmeyi sağlar. Kişi kendini güvende hisseder. Steril bir şekilde gerçekleştirilen işlemler hastanede elde edilemeyen konforu sunar. Düzenli olarak ilaç kontrolünün takip edilmesi evde bakım hemşiresi tarafından gerçekleştirilir.

Evde hemşire ücreti talep edilecek tedavi şeklinin türüne gün sayısına göre değişir. Firmamız uygun fiyatlı bir politika ile hastanelerde görülecek hizmetten daha doğru ve daha uygun bir rakam oluşturur. Üstelik ev konforunda bir sistem sunulur. Evde hemşire hizmetinin kişiye sağladığı en büyük avantaj hastane psikolojisinden çıkararak daha rahat ve konforlu bir ortamda hizmetin alınabilmesini sağlamasıdır. Gizlilik en üst seviyede korunarak kişinin yaşam kalitesi yüksek tutulur. Hastane ortamında sunulamayan bireysel bakım hizmeti verilebilir. Hem hastanın hem de yakınlarının yaşam kalitesi daha da yükselir. Enfeksiyon riski azalır. Anadolu evde sağlık firmamız uzman personel ekibi ile 7/24 sizlere her an senkronize bir şekilde kişiselleştirilmiş sağlık hizmetini sunuyor.

Evde bakım hemşire hizmeti İstanbul ili içerisinde farklı ilçelerden randevu kaydı oluşturularak talep edilebilir. Evde hemşire uygulamaları arasında; kan tahlili, numune örneği alma ve laboratuvar ortamında inceleme, sonda takma çıkarma hizmeti, lavman uygulaması, mesane uygulamaları, açık yara pansumanı, yara bakımı ya da enjeksiyon işlemleri için istenebilir. Bunun yanı sıra rutin hayat içerisinde düzenli aralıklarla alınması gereken radyoloji hizmeti, damar yolu ile serum takma hizmeti, sütur alma, EKG çekimi gibi işlemlerde sunulur. Ev konforunda sunduğumuz hizmetten faydalanmak isteyenlerin aktif telefon hattını kullanarak randevu oluşturması gerekir. Oluşturulan randevu kaydına göre belirlenen gün ve saatte bulunulan alana gelinerek kesintisiz bir sağlık hizmeti sunulur. Bireylerin yaşam kalitelerini etkileyecek olan sağlık tekniklerinden en kısa sürede firmamızın sunduğu güvence ile faydalanmaya başlayabilirsiniz.