Evde hemşirelik hizmeti yatağa bağlı şekilde hasta pozisyonda bulunan kendine bakacak derecede gücü ve kuvveti bulunmayan hastalara yönelik uygulanır. Tedavi sürecini destekleyici sağlık hizmetleri kapsamında evde bakım hizmetleri Anadolu Evde Sağlık kurumumuz tarafından sunuluyor. Bizlere her an ulaşabilir sunduğumuz detaylı, güvenilir ve konforlu evde bakım hizmeti talebini hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Özellikle ağır hastalıklar geçiren ve cerrahi uygulamalar sonucunda evde bakımının devam etmesi gereken hastalar evde bakım hemşire hizmetinden yararlanabilir. Engelliler, yaşlılar, kronik rahatsızlığı, bulunanlar hastaneye gitmekte güçlük çekenler ya da gittiklerinde daha çok hasta olacaklarını bilenler bu hizmetten faydalanabilir.

Evde bakım hemşiresi hastanın tüm gereksinimlerini karşılar. Hemşirelik hizmetini donanımlı bir şekilde hastaya sunar. Evde bakım yapan hemşirenin sahip olması gereken belirli özellikler bulunur. Bu kişi hastalık sürecini yönlendiren ve oluşabilecek herhangi bir ani duruma müdahale edip notlar alan önemli pozisyondaki kişidir. Bu nedenle bilgi becerisi yüksek uzun süredir bu alanda aktif faaliyet gösteren kişilerden oluşmalıdır. Problemlere yönelik ani olarak çözüm geliştirebilme tekniği yeteneği bulunmalı hızlı bir şekilde veri toplaması yaparak ani kararları doğru ve yerinde şekilde verebilmelidir. Acil durumlarda sakin kalması gerektiği süreçlerde evde özel hemşire ile daha profesyonel şekilde yaklaşabilir. Önceden planlama yapılır ve gerekli teçhizatlarla bakım alanına gidilir.

Evde bakım hemşiresi hizmetinden yararlananlar hastanın kişisel bakımı, oluşan yarasına yönelik tedavi edici önlemler, problemli alanın düzenli periyotlarla temizlenmesi ve steril hale getirilmesi, düzenli ilaç kullanım süreci, beslenmede zorluk çeken hastaya yönelik yardımlar sıvı dengesini sağlayacak serum takviyesi ve kişiye özel sağlık ihtiyaçları hızlı ve kolay bir şekilde sunulur. Evde hemşirelik bakım hizmeti kapsamında evde hemşirelik hizmetinden yararlanmak isteyenler öncelikle ev ziyareti gerçekleştirilir. Hastanın ihtiyacına yönelik teçhizatlar ayarlanır. Gerekli görüldüğünde tıbbi cihazlar ev ortamında kurulumu sağlanır. Evde hemşire hizmetimizden yararlanabilmek için bizlerle 7/24 İstanbul bölgesinden irtibata geçebilirsiniz. Uzman ekip kadromuz sizlere en doğru ve güvenilir hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktan dolayı memnuniyet duyacaktır.