Evde hemşire hizmeti Sağlık Bakanlığı tarafından özel olarak görevlendirilen ekipler tarafından verilebileceği gibi evde bakım personeli ekibi tarafından uygun fiyatlarla tarafınıza iletilebilir. En az 12 saatlik olacak şekilde günlük, haftalık ya da aylık olarak evde hemşire hizmetinden bakım ve tedavi sürecinden faydalanılabilir. Her türlü hastalığa yönelik en uygun hemşire desteğini Anadolu evde sağlık firması ev konforunda sizlere sunuyor.

Hafta boyunca refakat edecek bir hemşirenin fiyatı ile günlük olarak belirli saat aralığında gelecek olan hemşireye ödenecek bedel arasında fark bulunur. Elbette ki burada önemli olan hastalık sürecinde ek tedavi edici ilaç kullanılıp kullanılmayacağıdır. Hemşire evde bakım sürecinde uygulanacak her türlü tedavi edici araç ve ilaç kullanımı fiyatlarda farklılığı beraberinde getirecektir.

Kronik ya da ortopedik rahatsızlığı bulunan özel hemşireler evde hemşirelik hizmeti kapsamında hastaya en doğru tedavi tekniğini sunabilmek için ev ortamına gelerek uygun fiyatlarla süreci tamamlayacaktır. Evde bakım hemşiresi hizmetine ek olarak radyoloji hizmeti, laboratuvar işlemleri, branş doktorunun özel muayenesi ya da fizik tedavi hizmeti talep edilebilir. Bu alanda etkinliği bulunan personel kadrosu İstanbul ili ve çevre ilçelerden iletişime geçildiğinde sizlerle irtibata geçecektir.

Firma çalışanlarımız ve hemşirelerimizin hasta bakım sürecinde uzmanlık eğitimi almış tüm personel ekibimizin sunduğu bir tedavi şeklidir. Güvenilir, kalite odaklı ve müşteri memnuniyetine dayalı olarak sunulan evde hemşire desteği kapsamında serum takma, çıkarma, kan alma, damar yolu açma, kolostomi bakımı, beslenme ya da idrar sondası takma ya da çıkarma hizmeti sunabilir.

Fizik tedavi evde bakım hizmeti ek cihazlarla birlikte hastaneye gitmeye gerek kalmadan ev konforunda hastaya yönelik uygulanabilir. Evde hemşire hizmetinin en büyük avantajı ise enfeksiyon kapma riskini ortadan kaldırıyor. Kişiye zaman tanıyor, maddi olarak da tasarruf edebilmeyi sağlıyor. Evde hemşire fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilmek ve bizlerle irtibata geçebilmek için iletişim hattını kullanabilirsiniz.