Günümüz standartlarında evde sağlık ve bakım hizmeti kapsamı içerisine dahil edilen hemşire hizmeti ev konforunda yaşam alanlarına aktif şekilde taşındı. İlerleyen tıbbi müdahale süreci yoğun bakım hemşiresi, Geriatri, Yenidoğan hemşiresi ya da Onkoloji hemşiresi gibi farklı hemşirelik grubuna göre istenen branşa yönelik ev konforunda bakım hizmeti sunuluyor.  Anadolu evde sağlık firması çalışanları tarafından yaşanılan hastalık sürecinde özellikle düzenli olarak takip edilmesi gereken hastaların bakım ve tedavisine uyguluyor. Evde hemşirelik uygulaması kapsamında saatlik, günlük, haftalık ya da aylık olarak bu hizmetten faydalanırım sağlanabiliyor. Evde özel hemşire fiyatları talep edilen hemşirenin uzmanlık alanı, kullanılacak ilaçlar ve istenen süreye göre değişebiliyor.

Evde bakım hemşiresi bu ünvana sahip olabilmek için hasta bakım ve eğitimine yönelik yetkinliği bulunması gerekiyor. Belirli bir tecrübe meslek yaşantısı ön plana çıkıyor. Sürekli olarak sunulan hizmetiçi eğitimlerle beraber hemşire kendini periyodik olarak güncelliyor. Bilgilerini taze tutuyor. Hasta bakımı konusunda uzmanlaşmış personel ekibimiz bu alanda sağlık eğitimi almış ve Bakanlık onaylı hemşireleriyle beraber evde bakım süreci devam eden hastalara hasta bakım yardımında bulunuyor.

Hastane korkusu olan hastalar için sunulan özel hemşire sağlık hizmeti İstanbul ili ve çevre bölgelerden ulaşılabilecek konumda bulunan firmamız çalışanları aracılığı ile sunuluyor. Sunulan hizmette müşteri memnuniyeti ön planda tutularak hasta iletişimi kuvvetli ve eğitimli personel ekibimiz, en doğru zamanda en doğru teknikleri uygulayarak süreci verimli bir şekilde tamamlayabilmeyi destekliyor.

Sağlık hizmeti kapsamında sunulan evde hemşire hizmeti kronik ya da ortopedik rahatsızlığı bulunanlar için ev konforunda sunulan pratik ve kolaycı bir teknik oluyor. Özellikle hemşire müdahalesi sonrası laboratuvara aktarılması gereken numunelerin teminatında, radyoloji ekipmanlarının kullanımında, fizik tedavi sürecinde kullanılacak malzemelerin tedarikinde faydalanılan her bir ek unsur sunulan fiyatı da farklılığı beraberinde getirebiliyor. Konu üzerine daha çok bilgi alabilmek ve evde bakım hemşiresi ücreti hakkında bilgi alabilmek için iletişim hattını kullanarak irtibata geçebilirsiniz.