Günümüze standartlarında sağlık hizmeti kapsamında hizmet sunan hemşireler, hastane ve klinik ortamı dışında ev konforunda aktif olarak hizmetini sunmaya devam ediyor. Evde sağlık firmaları bu alanda uzmanlaşmış ve deneyime sahip personel ekibi ile kısa sürede bulunulan ortama gelerek ev konforunda sağlık hizmetlerinden faydalanabilme fırsatı oluşturuyor. Anadolu evde sağlık firması Sağlık Bakanlığı tarafından özel olarak onay almış evde bakım hemşireleri ile uygun fiyatlarla sağlık hizmeti sunuyor. Her bir personel hastalığın türüne yönelik ön planlama yaparak belirli seans aralıkları ile tedavi edici teknikler sunuyor.

Evde bakım hizmeti kapsamında yer alan evde özel hemşire hizmetinden faydalanmak isteyenlerin iletişim hattını kullanarak bulunduğu bölgeye sağlık personeli isteyebilir. Günümüz standartlarında değişen dünya koşulları da göz önünde bulundurularak evde bakım hemşiresi fiyatı hakkında net bilgi sahip olmak isteyenlerin iletişime geçmesi gerekir. Ortalama olarak 12 saatlik bir hizmet süresi düşünüldüğünde oluşabilecek rakam aralığı iletişime geçildiği anda yetkili personelimiz tarafından aktarılacaktır. Evde hemşire hizmeti hastane ya da tıp merkezlerine gitmeye gerek kalmadan hastane korkusu bulunanlar için ve zamandan tasarruf etmeyi sağlayanlara önemli ölçüde avantaj sunar. Sevdikleriyle aynı ortamda bulunmak isteyenler, enfeksiyon kapma riski bulunanlar, bağışıklığı düşük olanlar, ileri derecede yaşlılar ve çocuklar için evde hemşire hizmeti özel bir fırsat sunar.

İstanbul ili ya da çevre ilçelerden ulaşabileceğiniz evde bakım hizmetimizden özel hemşirelerle faydalanabilirsiniz. Bu alanda uzmanlaşmış belirli eğitimlerden geçerek sertifika almış olan hemşireler yerinde tekniklerle tedavi sürecini başlatıyor. Gerek duyulduğunda doktorlarla irtibata geçilerek süreç sağlıklı şekilde yönlendiriliyor. İletişime geçildiği anda oluşturulmuş gün ve saatte randevu verilen bölgeye gelinlerek gerekli ekipmanları kişiye steril bir şekilde uygulamaya çalışan kişidir. Hemşireler evde bakım hizmeti kapsamında kan tahlili alabilir, sonda takma çıkarma hizmeti sunabilir, fizyoterapistte eşlik ederek cihazın yönlendirilmesi sağlanabilir, uyku apnesi problemi olanları için cihazın yerinde kullanılabilmesini sağlayacak bir ortamda sunar. Tüm bu faydalardan yararlanmak isteyenlerin firmamızın iletişim hattını kullanarak randevu talebini oluşturması yeterlidir.