Evde yara bakımı hizmeti açık yara alanına yönelik uygulanacak antiseptik temizleme malzemeleri ile müdahale etme şeklidir. Yaranın boyutuna, kalıcılığına ve bulunduğu bölgeye bağlı olarak farklı tekniklerle üzerinde işlem uygulanır. Anadolu evde sağlık firması ev konforunda sürekli hastaneye gelip gitmeye gerek kalmadan yara bakım hizmetinden faydalanmayı sağlıyor. Özellikle yatalak hasta ara bakımı konusunda hizmet arayışında olanlar firmamız çalışanları ile irtibata geçebilir. Profesyonel bir yara bakım hizmeti bu alanda tecrübeli kişiler tarafından ancak sunulabilir. Evde yara bakımı ve tedavisi hizmeti akut ve kronik yaraların tedavisinde talep edilebilir. Yaklaşık 4 haftada iyileşme belirtileri fark edilecektir. Kronik rahatsızlığı bulunanlar, diyabet hastaları, dolaşım bozukluğu yaşayanlar, şeker hastalığı, ileri derecede beslenme sorunu yaşayanlar için önemli bir çıkış kaynağı oluşturuyor.

Evde yara bakımı fiziksel ya da kimyasal olarak bireyin vücut bütünlüğüne zarar verecek herhangi bir hasarda ortaya çıkan hizmettir. Biyolojik ya da fiziksel süreçlerden kaynaklı olarak bozulma, tarihi dolma ya da dokunun kesilmesi gibi durumlarda geçici ve bazen tamamen bu tarz bir destek talep edilebiliyor. Evde yara bakımı hizmeti hastane ortamına gitmeden daha uygun maliyetlerle kontrollü bir ortamda sağlanabilir. İnsan sağlığını önemseyen firma çalışanlarımız bulunduğumuz alana gelerek daha kaliteli bir hayat standardı elde edebilmenize büyük katkı sunuyor. İstanbul ili ve çevre bölgelerden iletişime geçtiğiniz anda personel ekibimiz tarafınıza yönlendiriliyor. Güler yüzlü kadromuz bu alanda tecrübesini her an ortaya koyuyor.

Yatak yaraları tedavisi için Anadolu evde sağlık firması çalışanları en doğru zamanda en uygun tekniği sunabilmek adına randevu kaydını oluşturur. Kurumumuz aracılığı ile sunulan yara bakım hizmeti kapsamı içerisinde yatak yarası başta olmak üzere bası yarası, diyabet yarası, peg değişimi evde tedavi hizmeti, kronik yaralı tedavi hizmeti  ile evde sonda değişimi hizmeti sırasında talep edilebilir. Oldukça geniş bir perspektife sunulan hizmet ağı bu alanda kalifiye personeller tarafından profesyonel bir şekilde yönlendirilir. Sağlık Bakanlığından onay almış belirli standartları benimseyen titiz bir şekilde işlerini sürdüren personel ekibimiz ile sunulur.