Vücudun herhangi bir bölgesindeki doku zedelenmesi ya da kaybından kaynaklı olarak oluşabilecek her türlü problemde hastane ortamında başlatılan süreç ev konforunda sürdürülebilir. Yatak yarası adı verilen halk arasında “bası yarası” olarak adlandırılan ciltte oluşabilecek yaralanma ve tahrişlenmeye karşı etkin müdahaleye sağlık personelimiz gerçekleştiriyor. Anadolu evde sağlık firması tarafından açık yara pozisyonunda olan vücudun farklı bir bölgesindeki probleme yönelik etkin müdahaleyi yapabilmek, düzenli olarak yarayı tedavi edebilmek ve iyileşmesini sağlamak için yetkili personel ekibimiz ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sağlık Bakanlığından onaylı olarak hizmetini sunan hemşire ve uzman doktorlarımız eğitilmiş ve günümüz standartlarına uygun şekilde medikal hizmetini ortaya koyuyor.

Ev ortamında bası yarası temizlemek ve bakım tedavisini sunabilmek için farklı aşamaları takip edebilmek gerekiyor. Burada önemli olan oluşan yatak yarasının 4 farklı evreden hangi bölümüne ait olduğunu bilmektir. Muhakkak ki uygulaması yapılacak olan vücut uzvu da burada önem taşır. Yatak yarası bakımı yapılırken cilt üzerinde oluşabilecek hasarı önleyebilmek hedeftir. Açık yaranın daha çok dikkat edilmesi gerektiği ve dezenfeksiyon işlemlerinin doğru zamanda sağlanması gerektiği unutulmamalıdır. Cilt yarası ve cilt üzerinde bulunan hasarı engelleyebilmek için başlatılan tedavi sürecinde plan önemlidir. Uzman hemşire ve doktorlar tıbbi olarak yapılacak müdahalelerin planlamasını aile ile de paylaşır. Cilt üzerinde oluşmuş yaranın tamamen geçirilebilmesi ve tedavi edilebilmesi için tüm şartlar uygun hale getirilir.

İstanbul bölgesinde sunmuş olduğumuz sağlık hizmeti kapsamında ev ortamında yatak yarası bakım ve tedavi hizmetine sunuyoruz. Bölgenin temizlenmesi, yıkanması, steril olarak kullanılması bandaj ile kapatılması korunaklı hale getirilebilmesi burada önemlidir. İyileşme süreci aşama aşama kaydedilir, doktorla paylaşılır. Çabuk iyileşmesini önleyebilecek set oluşturan tüm hususlar ortaya çıkarılarak doğru bir tedavi tekniği uygulanır. Tüm bu süreçte her an yanınızda olan Anadolu evde sağlık firması aracılığı ile etkili şekilde süreci tamamlayabilmek mümkündür. Yatak yarası bakımı ve tedavi teknikleri konusunda bilgi alabilmek, hizmete yönelik uygun fiyat hakkında görüşme sağlayabilmek için iletişim hattımızı kullanabilirsiniz.