Evde serum takma hizmeti saatlik, günlük, haftalık ya da aylık olarak belirli rutinlerde hastalığın türüne yönelik talep edilebilir. Bu bazen günün tamamını kapsayabilir. Ücretlendirmeler 24 saat üzerinden hesaplanır. Hastanın alacak olduğu hizmetin türüne göre değişebilen evde serum hizmeti profesyonel ekibi ile Anadolu evde sağlık firması personeli tarafından gerçekleştirilen kaliteli bir hizmettir.

Evde serum takılması hizmeti sayesinde ağız yolu ile besin tüketemeyen ya da ilaçlarını alamayan hastalara yönelik uygulanan özel teknikleri içerir. Damar girişinden uygulanan ilaç ve sıvı takviyesi sayesinde hastaneye gitmeye gerek kalmadan tedavi süreci ev konforunda tamamlanabilir. Bu sayede steril bir ortamda hastaya en uygun tedavi şekli sunulurken hasta yakınları ile beraber sürekli temasta olabilmek mümkün hale gelir. Serum takma uygulamaları özel bir intravenöz kateter yolu ile damar içerisine takılarak uygulanır. Bu işlem ayakta ya da evde bakım süreci ile hekim reçetesi doğrultusunda ancak uzman hemşireler tarafından sunulabilir. Özel olarak Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsata sahip olan kişilerin yapabileceği serum takma uygulamaları firmamız çalışanları tarafından titizlikle gerçekleştirilir.

Evde serum takma hizmeti kapsamında ameliyat sonrasında ağrıları devam eden hastaların vücutlarında konforu sunabilmek için kullanılabilir. Yatağa bağlı olarak yaşamsal faaliyetini sürdürüp dengesel bozukluk ve metabolik hastalık sürecinde daha iyi hissedebilmek için kullanılabilir. Ağız yolu ile besin alamayan parenteral beslenme tedavi yöntemlerinde de tercih ediliyor. Hastanın enfeksiyon kapma durumunda ileri seviye antibiyotik kullanım sürecinde doğru tedavi yöntemi başlangıcında hemşireler eşliğinde damardan serum hizmeti sunabilir.

Kanser hastaları kemoterapi sürecinde vücudun ağrı ve sızısının giderilebilmesi için serum uygulamalarına tabi tutulabilir. Tüm bunlar firmamızın yetkin ve alanında uzman personeli tarafından kısa sürede sizlere sunuluyor. Gizlilik esasına dayalı olarak hijyenik bir serum takma hizmeti hekimin belirlediği serum uygulaması doğrultusunda doğru oranlarda ve takibi yapılarak sağlanır. Evde serum takma fiyatı hakkında bilgi sahibi olabilmek ve randevu kaydınızı oluşturabilmek için İstanbul ilinde yer alan firmamızın çalışanlarıyla iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.