Evde doktor muayene hizmeti ileri seviyede yatağa bağımlı olarak yaşamını sürdürmek zorunda olan kişilere ev ortamında sunulan hizmetleri kapsar. Burada bireysel olarak branşa yönelik uzman doktor hizmet sunabilir. Anadolu evde sağlık firması aracılığı ile Sağlık Bakanlığı onaylı olarak görevde bulunan hemşire ve doktor kadrosu yetkin ve yenilikçi bir bakış açısı ile profesyonel desteğini her an sunuyor. Hastalığın teşhis edilmesi yapılan teşhise yönelik bakım hizmeti ve düzenli aralıklarla kontrol uygulamalarını kapsar. Bireysel olarak kişinin sevdikleriyle aynı ortamda kalabilmesini kolaylaştıracak evde bakım hizmeti doktor müdahalesini gerektirecek her anda faydala sağlayacak desteği sunacak kontrol sürecini içerir. Bu durum hastaneye gitmeye gerek kalmadan her türlü desteğin uzman hekimler tarafından sunulabilmesini kolaylaştırır.

Evde doktor ile tedavi süreci başlatılarak uzun ve ağır ameliyat süreci geçiren hastaların periyodik zamanlarda uygun gözlem doğrultusunda bakım sürecinin devam edilebilmesi sağlanır. Gerekli görüldüğünde pansuman uygulamaları yapılır. Uygun tahliller gerçekleştirilir ve tetkikler sonuca ulaştırılır. Uzman bir doktor sorumlu olduğu hastanın düzenli takibini yaparak raporlar. Düzenli aralıklarla ortaya konan bu gözlemler hastalığın iyileşme sürecindeki verimi de artıracaktır. İhtiyaca yönelik çözümler anında geliştirilir. Kapsamlı ve iyileştirme odaklı bir süreç başlatılır.

Evde bakım hizmeti branşa yönelik doktorun ev ortamında konforlu şekilde tedavisini başlatması ile sunulur. Kontrollere düzenli aralıklarla devam edilir. Ulaşımda problem yaşanabilecek noktada fiziksel hareket sıkıntısı bulunan kişiler için hastane ortamı tamamen eve taşınır. Elbette ki hem doktor hem de hemşire müdahalesi ile doğru teknikler sunulur. Evde doktor hizmeti kapsamında ameliyat süreci sonrası düzenli takibe devam edilmesi gerekenler, hastalığın geçmesi uzun sürecekler, alerjik reaksiyonu bulunan risk grubundaki hastalar, özellikle 65 yaş üstü hastalar için sunulan pratik bir hizmettir. İstanbul bölgesinde sunmuş olduğumuz evde doktor fiyatı hakkında bilgi almak ve hizmetten faydalanabilmek için iletişim hattımızı kullanarak irtibata geçebilirsiniz. Muayene kapsamında hangi hizmetler alınıyor bunu öğrenebilir, fiyatlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.