Evde sağlık firma çalışanları tarafından sunulan evde röntgen çekimi tedavi süreci devam eden hastaların ev konforunda talep ettikleri hastane hizmetini alabilmesini sağlayacaktır. Mobil adı verilen her yere taşınabilen cihazlar bu alanda uzmanlığı bulunan radyoloji teknisyenlerinin gözetimi doğrultusunda yönlendirilir. Anadolu evde sağlık firması bu alanda uzmanlığı bulunan doktor ile birlikte sizlere en doğru hizmete sunuyor.

Uzun süre hastane tedavisi gördükten sonra evde bakımı devam eden hastalar için seyyar röntgen çekimi hizmeti uzman radyoloji teknisyeni eşliğinde sunulur. Yaşam alanını daha kolay ve yaşanabilir hale getiren bu hizmet daha önce bu hastalığı yaşamış bir kişinin yeniden travma yaşamaması için hasta ve hastanın yakınlarının harcayacağı zamandan tasarruf sağlanabilmesi için de önerilir.

Teknolojik ilerlemeler ile hayatımıza dahil olan evde röntgen çekimi kapsamında elde ultrason ve röntgen çekimi Eko EKG ve ultrason hizmeti sunar. Mobil tıbbi görüntüleme hizmeti adı altında radyoloji ve kardiyoloji uzmanı hekimler sayesinde modern cihazların yönlendirilmesi ile sunulan bir hizmet çeşidini içerir. İstanbul ilinde yer alan firmamız aracılığı ile seyyar röntgen çekimi hizmetinden faydalanabilmek evde röntgen çekimi fiyat listesi hakkında bilgi alabilmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Randevu kaydınız oluşturulduğunda belirli gün ve saatte günlük veya haftalık olarak uygulanabilen bir hizmettir.

Ev ortamında uygulanan röntgen cihazı günümüz standartlarına uygun mobil dijital tasarıma sahiptir. Standartlarından daha pahalı olmasından kaynaklı olarak hastanelerde görülemeyen bu teknik bazı firmalar tarafından sunulmaktadır. Hastanın hastalığına yönelik olarak günlük ya da saatlik uygulanabilen bir hizmettir. Radyoloji teknisyeni tarafından uygulanan bu hizmet 3 dakika içerisinde tamamlanır. Çekilen röntgenler cihazdan izlenip takip edilebilir. Çıktısı alınarak aile ile paylaşılabilir. Tam raporlama 2 gün içerisinde aileye iletilecektir. Anadolu evde sağlık firması evde Eko, EKG çekim hizmetinden faydalanmak için iletişim hattını kullanarak randevu talebinizi oluşturabilirsiniz.