Röntgen çekimi özel bir dijital dedektör sistemi kullanılarak hastanın kalite standartları yüksek bir seviyede imkanlardan faydalanmasını sağlıyor. Evde röntgen çekimi kapsamına dahil edilen ultrason çekimi, radyoloji uzmanları tarafından profesyonel olarak 7/24 sunuluyor. Tamamen kusursuz ve teknik bir şekilde işleyen süreçte en doğru çözüme ulaşmak hedefleniyor. Evde EKG çekimi hizmeti sunan Anadolu Evde Sağlık firması sonuçların anında doktora yönlendirilmesi ve doğru yargıya varılmasını mümkün hale getiriyor.

Ev konforunda sunulan röntgen çekim hizmeti evde sağlık ekipleri tarafından daha güvenli konforlu bir yaşam alanı vaat ediyor. Teknolojideki gelişmeler sağlık kuruluşlarında bakış açısını daha konforlu hale getiriyor. Mobil tıbbi görüntüleme hizmetleri kapsamında Röntgen, Ultrason, NST, EKO ve EKG çekimi uzman doktorlar ile ev ortamına taşınıyor. Radyoloji, kardiyoloji ve doğum uzmanı kadromuz sayesinde daha fazla imkan sunan sağlıklı bir hizmet süreci vadediyoruz.

Yenilenmiş sistem sayesinde ev ortamına taşınan mobil tıbbi görüntüleme cihazı %70'i aşkın daha düşük radyasyon fırsatı sunarak görüntü kalitesini kusursuzlaştırıyor. Düşük radyasyon ve yüksek kalite sayesinde ev ortamında röntgen muayenesi mümkün hale geliyor. Hastanede yoğun bakım süreci tamamlanarak evde sağlık hizmeti devam eden hastalar için uygulanan bu yöntem yüksek düzeyde dezenfeksiyon ve sterilizasyon fırsatı sunar, sonuçlar anında doktora raporlanır.

Sağlık firmamız aracılığı ile sunulan hizmetimiz İstanbul ili ve çevre ilçelerden ulaşılabilir bir konumda vatandaşa hizmetini sunmaya devam ediyor. Röntgen sonrası görüntülenen tüm belgeler ve veriler CD'ye aktarılıyor. 10 yıl boyunca tarafımızca arşivleniyor. Bir kopyası sizlere iletilebiliyor. Uzman radyolog doktorumuza iletilen sonuçlar en doğru şekilde yorumlanarak tarafınıza iletiliyor.

Evde röntgen çekim hizmeti kapsamında akciğer grafisi, kaburga grafisi, kardiyografi, ayak, bacak, dirsek, diz grafisi, omuz, ön kol, el, bilek grafisi, kalça, dorse, servikal grafik uygulamaları sunuluyor. Doğru dalga boyu ayarlandığında ev konforunda ultrason çekim hizmeti de sağlanıyor.