Evde glutatyon tedavisi alternatif tıp teknikleri arasında günümüzde sıklıkla kullanımı bulunan bir işlemdir. Damar yolu ile alınan glutatyon vücutta eksildiği için daha zinde ve sağlıklı bir görüntü oluşturur. Herhangi bir şekilde uygulama sırasında kişiye zarar verecek ya da canını yakacak bir aşama sunmaz. 15 dakikada sunulan bu tedavi hizmeti saf serum içerisine karıştırılan özel bir toz ve 3 farklı aminoasitin birleşimi ile vücuda enjekte edilir. Ağız yolu ile alındığında etkisi görülemeyen bu uygulama ancak damar yolu ile alındığında etkisini gösterecektir. Anadolu evde sağlık firması evde glutatyon tedavi hizmeti ile zayıf bünyeye sahip kişilerin gün içerisinde kendilerini daha dinç ve dinamik hissetmesini sağlar.Glutatyon tedavi uygulaması 6 seansa kadar verilmektedir.

Yıl içerisinde bir ya da iki kez hastaya göre uygulanması sağlanabilir. 6 seans tamamlandıktan sonra etkisi hissedilmeye başlanacaktır. Glutatyon tedavisi gün içerisinde çevreden kaynaklı olumsuz etkilere maruz kalan kişilerin daha sağlıklı ve dinç hissedebilmesi, depresyon, kaygı ve endişeden uzaklaşabilmesini sağlarken yaşlılıktan kaynaklı oluşan vücut direncinin daha da kuvvetlenmesini destekleyecektir. Glutatyon tedavisi almaya başlayan bir kişi uykusunda yaşadığı apne problemine son verir. Cilt daha parlak canlı görülür. Hücrelerin yenilenmesini sağlar. İnsülin direncini kuvvetlendirir. Karaciğerdeki yağlanmayı azaltır. Eksikliği vücutta ileri düzeyde strese ve hastalıklara sebep olacaktır.

Ev konforunda glutatyon tedavisi hizmetinden faydalanmak isteyenlerin İstanbul ilinde hizmetini sunan firmamıza iletişim hattı ile ulaşarak randevu talebini oluşturması yeterlidir. Herhangi bir kliniğe ya da hastaneye gitmeye gerek kalmadan bulunulan ortama gönderilen profesyonel çalışanlarımız kısa sürede en etkili sonucu alabilmeniz için Glutatyon yöntemi tedavi sürecini başlatacaktır. Özellikle kış aylarının gelmesi ile başlayan düşen vücut direncinin desteklenebilmesi sağlanır. Vücutta azalan antioksidanlar kuvvetlendirilirken toksinlerden arındırma görevi üstlenir. Verimli bir çalışma yaşantısı için hücre yenilemesi ile beraber kişinin kendisini daha dinç ve huzurlu hissetmesini de sağlar. İleri boyutlu olarak diyabet hastaları, insülin direncini kaybedenler, ileri boyutlu kanser hastaları, karaciğer yağlanması problemi bulunanlar için önerilmektedir. Uygulamalar başlatıldığı andan itibaren 2, 4 ve 6 seansta etkisini yavaş yavaş hissettirecektir.