Glutatyon vücudumuzun ihtiyaç duyduğu maddelerden birisidir. Glutatyon;

  • Bağışıklık sistemimizin güçlendirilmesini sağlar. Bu sayede hastalıklara yakalanma ihtimalimiz azarlı, yakalandığımız hastalıkları da ağır geçirme ihtimalimiz azalır.
  • Kas performansını artırıcı etkisi bulunmaktadır. Özellikle sporcular için bu noktada vazgeçilmez unsurlardan birisi olmaktadır.
  • Gün içerisinde yoğun bir şekilde çalışan inanların ihtiyaç duyduğu maddelerden birisidir. Vücudun ihtiyaç duyduğu enerjiyi sağlama konusunda gerekli olan takviyeyi sağlamaktadır.
  • Anti kanserojen etkisi bulunmaktadır. Bu noktada çoğu kanser türüne yakalanma ihtimalinizi düşüren bir maddedir.
  • Migren ağrısına iyi gelmektedir. Migren ağrısının geçirilmesi için gerekli olan maddelerden birisidir.

Bu gibi durumlarda mutlaka glutatyon takviyesi alınması gerekmektedir. Anadolu Evde Sağlık firmamız bu noktada sizlere gerekli olan hizmeti sağlamaktadır. Firmamız evinize kadar gelerek sizlere glutatyon vermektedir. Firmamız evde sağlık hizmetleri konusunda uzman olan firmaların başında gelmektedir. Sizlere her türlü evde sağlık hizmetini sunmaktadır.

Evde Glutatyon Takviyesi Nasıl Yapılır?

Evde glutatyon tedavisi uygulamasında tabii ki ilk olarak randevu oluşturmanız gerekmektedir. Ekibimiz randevu gün ve saatinde evinizde olmaktadır. Ekibimiz yanında glutatyon serumu da getirmektedir. Getirilen tüm ürünler mutlaka steril olarak taşınmaktadır. Tüm ürünlerin ambalajı yanınızda açılmaktadır. Sonrasında uzman hemşiremiz bu serumu sizlere takmaktadır. Takviyenin tamamı bitene kadar beklemektedir. Serum bittikten sonra süreç tamamlanmaktadır.

Sizlerin de bu tür bir takviyeye ihtiyacı varsa Anadolu Evde Sağlık firmamız ile iletişime geçmesi mümkün ekibimiz gerekli olan her türlü hizmeti sunacaktır. Firmamız İstanbul ilimizin genelinde hizmet vermektedir. Bu alanda hizmet veren en köklü firmaların da başında gelmektedir. Hastalarının sağlığı için elinden gelenin fazlasını yapmaktadır.

Evde Glutatyon Hizmetinin Ücreti Ne Kadar?

Glutatyon serum tedavisi fiyat araştırması insanlar tarafından çok sık yapılan bir araştırmadır. İnsanlar tabii ki bir hizmetten faydalanmadan önce bunun fiyatını öğrenmek istemektedir. Anadolu Evde Sağlık firmamız için yukarıda da belirtiğimiz gibi her zaman hastalarının sağlığı ilk planda durmaktadır. Bu noktada fiyatlar konusunda da olabilecek en uygun fiyatları sizlere sunmaktadır. Güncel fiyat bilgimizi öğrenmek ve hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.