Günlük hayat içerisinde maruz kalınan çevre kirliliği, radyasyon, ağır metallerin vücuda verdiği yük ve birikim, hava kirliliği gibi etkenler ile bireysel olarak kişinin aşırı alkol ve sigara tüketiminden kaynaklı oluşan birikimlerin glutatyon ile vücuttan atılması mümkündür. Doğal yollarla meyve ve sebzelerden alınabileceği gibi daha pratik ve kullanışlı olarak serum takviyesi ile damardan enjekte edilebilir. Evde glutatyon serum uygulaması ile güvenilir ve bu alanda uzman hemşireler tarafından sunulan teknikler gündelik hayatta kaybedilen enerjiyi halsizliği ve yorgunluğu yeniden kazanmayı sağlar.

Hücresel onarımı hızlandıran Glutatyon serum takviyesi yaş ile beraber vücutta zayıflayan bu maddenin yeniden vücuda alınmasını sağlar. Ağız yolu ile alınabileceği gibi daha çok serum yoluyla damardan kullanılması önerilir. Belirli seans aralıkları ile tedavi süreci ev konforunda başlatılır. Hastane korkusu olanlar, kronik rahatsızlığa sahip olanlar ya da bağışıklık sistemi düşük olanlar bu ayrıcalıktan Anadolu evde sağlık firması desteği ile yararlanabilir. Serum içerisinde doğru oranda dozu ayarlanmış vitamin ve mineral dengesi 15 dakikalık seans halinde kişiye sunulur. İçerisinde selenyum maddesi bulunur. Bu gereken minerallerin vücuda alınmasını sağlar. Kullanılan melatonin hormonu uykudaki dengesizliği azaltır. Azalan üretimi alfa lipoik asit dengeler. Vitamin C uygulaması ile kırmızı kan hücreleri hareketlenir ve vücutta eksilen glutatyon düzeyi yüksek seviyeye çıkarılabilir.

Vücutta oluşan glutatyon eksikliği gündelik hayattaki enerjinin daha çabuk tüketilmesine ve vücut ağrılarına sebep olur. Kronik olarak kişi kendini endişeli ve stresli hisseder. İleri derecede kaygı problemi, uyku saatlerinde bozukluk süreci beraberinde etkisini gösterir. Glutatyon eksikliğinin en önemli sebepleri arasında sürekli kullanılan yapay ilaçlar, akaryakıt ya da deterjan ürünleri, UV ışınları ve röntgen cihaz ışınları, ağır metaller, sigara ve egzoz dumanı, alkol kullanımı, mutfak malzemesi ve temizlik ürünleri, endüstriyel atık ürünleri sayılabilir. İstanbul ili ve çevre bölgelerden her an aktif iletişim hattını kullanarak ulaşabileceğiniz firmamız aracılığı ile belirlenen gün ve saatte oluşturulan randevu sayesinde Glutatyon serum tedavisi için uygulama süreci başlatılabilir.