Glutatyon vücutta bulunması gereken zararlı etkileri azaltarak toksin birikimini def eden etken bir maddedir. Her yaştan kişinin rahatlıkla destek hizmeti kapsamında vücuduna alabileceği özel bir serumdur. Glutatyon tedavisi evde bakım hizmeti kapsamında Anadolu evde sağlık firma yetkilileri tarafından bulunduğunuz herhangi bir noktaya gelinerek sunulabilir. Gündelik hayatın içerisinde kaybedilen enerjinin yerine gelebilmesi, dış etkenlerden kaynaklı olarak vücudun direncini yitirmesi bu tedavi sürecini başlatmayı kolaylaştırır. En nihayetinde var olan problemlerin etkilerini azaltabilmek, özellikle hastalık sürecini daha sağlıklı atlatabilmek için de ek destek görevi görür. Glutatyon tedavisi uygulanırken 15 dakika gibi bir sürede uygulama sona erdirilir. Bu nedenle ev ve veya iş yerinde rahatlıkla bu tedavi sürecini başlatmak mümkün hale gelir.

Evde glutatyon tedavisi tamamen serum takmaya dayalı bir hizmettir. Damardan uygulanan serum vücudun eksilen donanımsal performansını yeniden kazandırmayı hedefler. Yapılan görüşmeler neticesinde belirlenmiş randevu günü tarafınıza personel ekibimiz yönlendirilir ve hizmete başlanır. Bu alanda profesyonelliği bulunan ve yetkin hemşirelerimiz Sağlık Bakanlığı onaylı olarak hizmetini ortaya koyar. İhtiyaca yönelik en az 6 en fazla 10 olacak şekilde seans planlaması yapılır. Tedavi sürecinden doğru etkiyi alabilmek için belirlenmiş seans aralıklarına uygun şekilde randevu sürecini devam ettirmek önemlidir.

Evde Glutatyon serum tedavisi hizmetini almak isteyenler için İstanbul bölgesinde bulunan firmamız personel ekibi ile ücretsiz araçlar sayesinde bulunduğunuz ortama geliyor. Ev konforunda sunulan hizmet ileri boyutlu hastalık süreci devam edenler, ağır ameliyat süreci sonrası tedavisi evde sürdürülenler, alerjik hastalığı bulunanlar ya da hastane korkusu olanlar için etkin bir hizmet sürecini vaat eder. Tedavi olacak kişinin yan etki görebilmesi de mümkündür. Bu durumda muhakkak ki uzman sağlık ekibimiz aracılığı ile serum tedavi hizmeti bitene kadar ortamda bulunmaya devam edilmelidir. Glutatyon maddesi içerisinde farklı vitamin, mineraller ve selenyum barındırır. Balık, yumurta, tavuk, kabak çekirdeği gibi çeşitli besin öğeleri içerisinde bulunur. Günde belirli bir miktar tüketmek glutatyonun üretilebilmesi için yeterlidir. Fakat bu süreçte vücut alınan glutatyon malzemesini dışarıya atabilir, kana hızlı karışamayabilir. Böyle bir durumda en iyi yöntem olarak Glutatyon serum takviye hizmetinden faydalanmaya başlanabilir. Vücutta oluşan eksikliğin giderilebilmesi hem zihinsel hem fiziksel olarak hayata yenilenerek başlayabilmek için sunulan Glutatyon serum hizmetinden randevu talebinizi oluşturarak faydalanmaya başlayabilirsiniz.