Glutatyon tedavisi evde bakım hizmeti kapsamında konforlu bir şekilde günün her saatinde kişiye sunulabilen bir hizmettir. Glutatyon vücudun içinde bulunan bir moleküldür. Glisin, Sistein ve Glutamin adı verilen ve karaciğer tarafından üretilen 3 farklı amino asitin bir araya gelmesiyle oluşur. Yaşlanmaya karşı etkili bir çözüm yolu sunarken genellikle sporcular içinde hızlı ve enerjik bir gün başlangıcının sağlar. Glutatyon tedavi hizmetini sağlık personellerinin gözetiminde profesyonel bir şekilde almak isteyenler Anadolu evde sağlık firması aracılığı ile iletişime geçerek bu hizmeti almaya başlayabilir. Uzmanlaşmış personel ekibimiz bulunduğunuz alana gelerek belirlenmiş gün ve saatte uygulamayı düzenli olarak kişiye sunabilir. Özellikle damar yolundan serum takviyesi ile uygulanan glutatyon tedavisi gün içerisinde sürekli olarak yorgunluk ve halsizlik hissini yaşayanlar hastalıklara karşı vücut direnci azalanlara tavsiye edilir.

Glutatyon içerisindeki madde ile anti aging bir özellik sunar. Doktor tavsiyesi ile ancak alınabilecek Glutatyon, doğal besinlerden alınabileceği gibi düzenli olarak hemşireler eşliğinde damar yolu ile de alınabilir. Glutatyon serum içerisinde bulunan Glutamin maddesi proteinlerin salınımını gerçekleştirilmesini sağlar. Özellikle kreatin ve kolajen üretimini destekleyen amino asit Glisindir. Glutamin ise sporcuların gıda takviyesi olarak kullandıkları bir aminoasittir. Vücudun direncini arttırır ve dinlenebilmesini destekler. Glutatyon tedavi sürecinde uygulanan Glutatyon çeşitleri arasında sıvı yolu ile damardan uygulanan glutatyon tablet ya da kapsül hap şeklinde yutularak kullanılabilen formları da bulunur.

En etkili olanı damar yolu ile serum aracılığıyla uygulanan Glutatyon tedavisidir. Bu özellikle ağız yolu ile ilaç tüketmekte zorluk çekenler için birebir şifacı etki suna. Sıvı alımı yolu ile uygulanan Glutatyon tedavisi 11 yaş ve üzeri bireylere uygulanır. Fakat kişinin öncesinde sağlık problemi olup olmadığı incelenmelidir. Bu nedenle İstanbul ili ve bölge ilçelerinden sunduğumuz hizmette profesyonel bir yaklaşımla tüm süreci takip ederek hizmetimizi kişiye özel olarak sunuyoruz. Firmamız ile aktif iletişim numaralarını kullanarak irtibata geçtiğinizde uygun fiyatlı Glutatyon takviyesi hizmetinden faydalanabilirsiniz.