Evde glutatyon tedavisi yaşlanma karşıtı içeriği ile vücudun daha uzun yıllar yaşamasını destekleyecek bir uygulamadır. Özellikle yaşam kalitesini arttırmayı hedefleyen hastalar için vücudun içinde birikmiş olan toksik maddelerden arındırılması hedeflenir. Glutatyon tedavisi damardan uygulanan bir hizmettir. Anadolu Evde Sağlık kurumumuz tarafından evde bakım hizmeti kapsamında sunulan tedavi serum yardımı ile kan dolaşımına etki edecek ve hücre korumasını daha kontrollü hale getirecek. Sunduğumuz hizmetten yararlanabilmek ve konu üzerine daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Sunulan evde glutatyon tedavisi hizmetinde en çok merak edilen tedavinin herhangi bir yan etkisi olup olmadığı sorusudur. Dünya genelinde çok sayıda hasta üzerinde uygulanan bu teknik vücut üzerinde tedavi edici birleşenlerin yoğunluğunu arttırır. Bu yönüyle herhangi bir yan etki oluşturmaz. Uygun fiyatlı Glutatyon tedavisini evde bakım hizmetleri kapsamında yapılan uygulamalar içinde uzman ekip elemanlarımız yardımıyla yararlanabilmek için bizlerle iletişim hattımız üzerinden irtibata geçebilirsiniz. Glutatyon tedavisi ücreti konusunu ilk ev görüşü gerçekleştikten sonra ayrıntılı bir şekilde görüşebilrsiniz.

Glutatyon evde destek hizmeti için ekip elemanlarımız kısa sürede randevu talebinizi dikkate alarak sizlere bulunduğunuz yerde ziyarete gelir. Bağışıklık sistemini daha da kuvvetlendirmek isteyen orta yaş ve yaşlı bireylerin izole bir şekilde evde alabileceği bir hizmet türüdür. Glutatyon serumu içerisinde Glutamin, Glisin ve Sistein maddeleri yer alır. Vücutta eksikliği yaşandığı anda ağrılarda artış yaşanır. Toksik madde birikimi artar. Kişinin bağışıklık sisteminde önlenemez sağlık problemleri gündeme gelebilir. İstanbul ve çevre bölgelerinden sunduğumuz evde Glutatyon tedavisi hizmeti için bizlere ulaşabilirsiniz.