Bağışıklık sistemi zayıflayan hastaların ev kontrolünde izole bir ortamda yeniden sağlığına kavuşabilmesini sağlayacak olan tüm tekniklere glutatyon ile ulaşılabilir. Glutatyon serum uygulaması firmamızın özellikle son yıllarda etkili şekilde sunduğu ve gittikçe talebi artan bir uygulamadır. Anadolu evde sağlık firması tarafından talep edilen  serum tedavisi ve takviye uygulamaları planlı bir şekilde  İstanbul bölgesi içerisinde tüm sağlık ekipleri aracılığı ile ulaştırılır. Hastaneye gitmeye gerek kalmadan daha zinde ve sağlıklı hissedebilmek serum uygulamaları ile artık mümkün hale geliyor.

Glutatyon maddesi vücuda alındığında zararlı olarak birikmiş toksinlerin dışarıya atılmasını kolaylaştırıcı bir etki sunar. Antioksidan özelliği sayesinde vücudun daha sağlıklı hale gelmesi, zindeliğine kavuşması ve yüksek bir performans sunabilmesi mümkünleşir. Vücudu hastalıklardan koruyabilmek için kalkan görevi gören Glutatyon içerisinde Glutamin, Glisin ve Sistein maddeleri yer alır.

Glutatyon faydası kronik rahatsızlıklarda oluşan yan etkileri azaltır. Sağlıksız tüketilen besinler nedeniyle oluşan toksinlerin dışarıya atılımı kolaylaşır. Glutatyon tedavisini başlatmak isteyenlerin vücuttaki glutatyonu düşüren etmenleri bilmesi gerekir. Bunlar kişiden kaynaklanan ya da çevre faktörü ile meydana gelen etkiler olabilir.

Bireyden kaynaklanan etkenler arasında Glutatyonun azalmasına sebep olan durumlar gündelik yaşantı içerisinde yüksek oranda oluşan endişe, kaygı ve depresyon durumu, kronikleşen stres, yetersiz ve sağlıksız beslenme, klorlu suyun düzenli olarak içilmeye devam edilmesi, sigara ve alkol kullanımını arttırmak, böcek ilaçları, deterjanlar, ağır metaller ve çözücü maddeler genel olarak ev temizlik ürünleri de Glutatyon seviyesinin düşmesine sebep olabiliyor. Teknolojik cihazlardan yayılan röntgen ışınları, kartuş boyaları, gıda boyaları, paketli ürün ve yapay tatlandırıcılar Glutatyonun hızlı bir şekilde erimesine sebep oluyor.

Glutatyonun vücuda kattığı faydalar; cildin daha genç ve canlı görünmesini sağlıyor. Karaciğerdeki yağlanmaya engel olarak kandaki protein seviyesinin artmasına destekliyor. Sigara kullanımından kaynaklı toksik maddelerin atılımını kuvvetlendirirken; uyku apnesi rahatsızlığına da iyi geliyor. Elde titreme olarak kendini fark ettiren Parkinson hastalığına da şifa sunuyor. Cildin yaşlanmasını geciktirirken, yaşı ilerlemiş kişilerde insülin direncini daha da azaltıyor. Otizm tedavisinde etkin bir rol oynuyor.