İnsan vücudu gün içerisinde ağır durumlardan kaynaklı olarak serum takma hizmetine ihtiyaç duyabilir. Özellikle vücudun daha hızlı şekilde sürece adapte olabilmesi gündelik hayatın iş yoğunluğuna katlanabilmesi için bu süreçte evde serum takma hizmetinden yararlanabilir. Halsizliğe serum takma hizmeti kişilerin sıklıkla tercih ettikleri bir yöntemdir. Şiddetli ağrılarda, halsizlik ya da iştahsızlık durumunda tercih edilebilir. Çoğu zaman vücudun dışarıdan gelebilecek tehlikelere açık halde olduğu enfeksiyon süreçlerinde tercih edilir. İçerisinde vitamin bulunan serumlar daha çok halsizlik durumlarında tercih edilmektedir. Ağız yolu ile alınan ilaçlar istenen etkiyi vermeyebilir. Damar yolu ile serumdan verilen tüm vitaminler vücudun daha sağlıklı hale gelmesini sağlar. Tıbbi olarak alanında uzman ekip elemanları ile çalışmalarını sürdüren Anadolu Evde Sağlık firması aracılığı ile mineral ve sıvı desteği damar yolu ile serum takviyesi hizmeti ile sunulmaktadır.

Vücudun ihtiyacı olan eksiklik tespit edilerek buna göre bir takviye işlemi uygulanır. En doğru yöntem profesyonel ekip elemanları tarafından hastalık sürecindeki kişiye sunulmaktadır. Halsizliğe karşı serum tedavisi yalnızca ani olarak oluşan vücut kırgınlığında değil ciddi ameliyat sonrası vücudun toparlanma sürecinde de değerlendirilmektedir. Kış mevsiminde başlayan soğuk algınlık durumunda, yatağa bağlı olarak yaşamsal faaliyetlerini gerçekleştirenler, egzersiz nedeniyle vücudu susuz kalmış olanlar, ağrı ve sızıları sürekli olarak tekrar edenler için hem güvenilir hem de kontrol edilebilir bir hizmettir. Personel ekibimiz ile iletişime geçtiğimizde randevu talebiniz alınır ardından ön görüşme gerçekleştirilir. Konu üzerine gerekli ekipmanlar ile uzman personelimiz ile bulunduğunuz alana gelerek hizmetini sunmaya başlar.

Hasta için en uygun serum hazırlanır. Belirli aralıklarla doktorun da uygun gördüğü şekilde muayene süreci başlatılır. Antibiyotik, vitamin ya da ağrı kesici serum içerisine eklenir. Reçete dahilinde tüm süreçler kontrollü bir şekilde yürütülür. Kişinin alerjik bir durumu olup olmadığı ön tespitte incelenir. Damar yolu ile evde serum takma hizmeti her an sunulabilmektedir. Profesyonel serum takma hizmeti randevusu için İstanbul çevresinden yararlanmak isteyenler şu kişiler olabilir:

  • Dehidrasyon tedavi tekniklerinde
  • Ameliyat sonrası oluşan ağır hastalıklarda
  • Enfeksiyon tedavilerinde
  • Covid 19 hastalık sürecinin desteklemesinde
  • Halsizlikten kaynaklı olarak vücudun direncini yitirdiği anlarda
  • Hastane ortamında enfeksiyon riski taşıyan kişilere evde sağlık hizmeti sunulmaktadır.