Evde serum takma hizmeti hastaneye gelemeyecek derecede yatay bağımlılığı bulunan kişilere yönelik sunulan bir hizmet türüdür. Hasta yakınları bu süreçte bilgilendirilerek tedavi sürecinin nasıl işleyeceği net bir şekilde planlanır. Anadolu Evde Sağlık firması tarafından sunulan evde hastaya serum takma hizmeti bulunuyor. Randevu talepleri için aktif iletişim hattı üzerinden irtibata geçilebilir. Önemli olan hemşirenin evde bakım sürecinde gerekli olan malzemeleri takma işlemleri için önceden bilgilendirme verilir. Ardından uygun zemin sağlandıktan sonra damar yolu açma işlemi sağlanır. Burada profesyonel olmak düzenli olarak yapılacak serum takma işleminde hem sağlık hem de konfor için önemli olacaktır. Belirli durumlarda serum aracılığıyla ilaç tedavisi de günlük olarak iki ya da üç kere uygulanabilir. Serum takma ve çıkarma işlemleri hemşire tarafından uygulanır.

Evde serum takma hizmeti sunulurken hastanın daha önceden alerjik bir reaksiyon geçirip geçirmediği tespit edilir. İlaç uygulamaları doktor kontrolünde evde bakım hemşiresi tarafından hastaya sunulur. Serum ile tedavi sürecini yaşam kalitesini arttırır ve zamandan tasarruf sağlar. Özellikle hastaneye karşı korkusu olanlar için evde bakım hizmeti bir alternatif oluşturur. Dışarıdan gelebilecek tehlikelere açık bağışıklığı düşük olan kişilerin enfeksiyon riski bulunuyorsa evde serum hizmetinden faydalanılması doğru bir adım olacaktır. İstanbul ve çevre bölgelerinden bizlerle iletişime geçerek evde serum takmak hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Evde serum takma hizmeti uzun süre ağır cerrahi ameliyat geçirmiş olan kişilere, ağız yolu ile beslenme faaliyetini gerçekleştiremeyenlere, metabolik olarak denge problemi yaşayanlara, ağır enfeksiyon durumundan kaynaklı olarak düzenli antibiyotik tedavi görülmesi gerekenlere, kemoterapi tedavi uygulamaları sonrasında evde serum takma ücreti firmamız tarafından sunulan ekonomik bir hizmettir. Özel serum takma hizmeti sunulurken damar yolunun güvenilir bir şekilde açılması gerekir. Burada önemli olan rutine dönmüş olan serum hizmeti için damar yolu arayışında hastanın ağrı ve acıyı duyması, şişkinlik yaşaması ya da kızarıklık meydana gelmesini engelleyebilmektir. Kullanılacak olan sıvının daha önceden araştırılmış ve hasta ile temas ettiğinde herhangi bir yan etkisini bulunmadığı tespit edilmiş olması da dikkat edilen konular arasında yerini alır. Konu üzerine detaylı bilgi alabilmek uygun fiyat aralıkları hakkında görüşme yapabilmek için bizlere ulaşabilir, randevu talebinde bulunabilirsiniz.