Evimizdeki hastamıza bakım yaptırmak istediğimizde, serum taktırmak istediğimizde, PEG veya trekeostomi kanül değişikliği yaptırmak istediğimizde hemşirelerden yardım almamız gerekmektedir. Fakat bu işlemler için her zaman hastaneye gitmemiz de mümkün olmamaktadır. Bu noktada evde hemşire hizmeti yardımımıza koşmaktadır. Gerek kendiniz için gerekse de bir yakınınız için evde hemşirelik hizmetlerinden faydalanmanız mümkündür. Bu hizmet sayesinde sizin hastaneye veya bir sağlık merkezine gitmenize gerek kalmamaktadır. Alanında uzman olan hemşirelerimiz evinize kadar gelmekte ve gerekli olan bakımı yapmaktadır. Bu sayede hızlı bir şekilde sizlerin problemini gidermektedir. Sizlerin ekstra bir zahmet vermesine gerek yoktur. Anadolu Evde Sağlık firmamız da İstanbul ilimizin genelinde evde hemşire hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Firmamız bu alanda hizmet veren en köklü firmaların başında gelmektedir.

Evde Hemşirelik Hizmeti Nedir?

Hemşire evde bakım yapmak, hastanızın yapılması gereken enjeksiyonlarını uygulamak, PEG veya sonda gibi aparatların değişimini sağlamak gibi amaçlar ile evinize gelmektedir. Bu sırada gerekebilecek tüm malzemeleri de steril bir şekilde evinize getirmektedir. Hastanın bakımını sağlamakta, serum takılması gerekiyorsa takmakta ve gerekli olan enjeksiyonları yapmaktadır. Tüm bu süreçlerde uzman doktorlarımız ile birlikte çalışmakta ve hastanın durumunu da sürekli olarak rapor etmektedir. Gerekli olan tedavi ve bakım işlemleri yapıldıktan sonra süreç tamamlanmaktadır. Hemşiremiz gerekli olan tüm bakımı yaptıktan sonra evinizden ayrılmaktadır.

Bu hizmet ile fizik tedavi evde bakım hizmetleri de verilmektedir. Fizik tedaviden sonra hastaların ihtiyaç duyduğu tüm bakım yine uzman hemşirelerimiz tarafından sağlanmaktadır. Bu aşamada da hastalarınızın tüm ihtiyaçları en doğru şekilde bir uzman tarafından karşılanmaktadır.

Evde Hemşire Fiyatları Ne Kadar?

İnsanlar tabii ki bir hizmet alırken bunun fiyatını da merak etmektedir. Bu noktada evde hemşirelik hizmetinin fiyatı da merak edilen konulardan birisi olmaktadır. Maalesef bu konuda sabit bir fiyat vermemiz mümkün olmamaktadır. Bu konuda güncel bir fiyat bilgisi almak için mutlaka firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ekibimiz hem sizlere hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi verecek hem de fiyat bilgisini sunacaktır.