Evde hemşire fiyatları talep edilecek destek hizmete göre değişebiliyor. Süreçte Anadolu Evde Sağlık firması tarafından yönlendirilen hemşireler aile ile tanışır. Hastalık sürecine dair bilgiler alır. Tedavi süreci ve çocuğa nasıl uygulanacağı tespit edilerek gerekli malzemeler tespit edilir. Hangi hastalıklarda hastayla ilgilenileceği netleştirilir. Tüm bu aşamalardan sonra ortaya belirli bir rakam çıkarılır. İleri boyutlu hastalığa sahip olanların daha özel ve hassas bir bakıma ihtiyacı olabilir. Böyle durumlar özel sebeplere girerek ücrete daha farklı bir metot uygulanabilir. Evde bakım hemşiresi fiyatı hakkında daha doğru bilgi randevu talep edildikten ve ön inceleme yapıldıktan sonra öğrenilebilir. Evde hemşirelik hizmetinde amaç yaşam kalitesini arttırabilmektir. Hastane dışında günlük hayatta hasta bakımının daha doğru ve anında müdahale yapılabilecek şekilde programlı olmasını sağlar.

Evde hemşire fiyatları tedavi süreci göz önünde bulundurularak hastaya sunulur. Bu hizmeti sunan firmanın belirlemiş olduğu sağlık politikasına göre de değişebiliyor. Evde özel bakımda tedavi süreci bazen 12 saat sürerken bazen bir ayı bulabiliyor. Planlama yapılırken tedavi sürecinin ne kadar devam edeceği konuşulur ve buna göre fiyat belirlenir. Evde bakım sağlık hizmeti kapsamında yoğun bakımdan çıkmış olan, ağır ameliyat geçirmiş olan yatağa bir süre bağımlı kalacak olan hastalar, kronik olarak rahatsızlığı bulunanlar ile boyun gibi farklı bölgelere yönelik ortopedik rahatsızlığı bulunanlar için farklı tekniklerle tedavi süreci başlatılır.

Evde hemşire fiyatları belli başlı hizmet kategorilerinden oluşur. Bunun dışında evde hemşire hizmeti kapsamında ilave hizmet talep edildiğinde fiyatlar da değişiklik yaşanabilir. Buna örnek olarak rutin tedavi süreci dışında fizik tedavi uygulamasına ihtiyaç duyanlar, yapılacak testlerin düzenli olarak laboratuvar hizmetinden geçirilmesinin gerekmesi, farklı doktorlar tarafından muayene sürecinin gerekli görülmesi gibi ek hizmetlerde tedavi sürecine ödenen ücrete ek bir talep oluşabilir. İstanbul ve çevre bölgelerinden bizlere ulaşarak evde bakım hemşiresi hizmetinizden en uygun fiyatlarla faydalanabilirsiniz. Randevu talebi oluştururken ileteceğiniz bilgiler doğrultusunda sizlere en doğru fiyatı sunacağız.