Evde hemşire hizmeti fiyatları tedavi uygulanacak hastaya ve tedavi metoduna göre değişebiliyor .Anadolu Evde Sağlık firması tarafından talep edilebileceğiniz evde hemşire hizmeti kapsamında sunulan fiyatlar hakkında detaylı bilgiyi randevu talebi oluşturarak öğrenebilirsiniz. Sizlere en uygun evde hemşire bakım hizmetimizden faydalanmanızı destekliyoruz. Herhangi bir şekilde yatağa bağlılığı bulunan kurum ve kuruluşlara gidebilecek performansı bulunmayan, uzun süreli olarak hastanede tedaviyi görmüş olan ve ardından evde bakım sürecine geçiş yapan hastalar için en doğru, steril ve tehlikesiz evde sağlık bakım sürecini sizlere sağlıyoruz. Yaşam kalitenizi arttırırken bütçenize destekleyen fiyatlarla doğru ve yerinde bir sağlık hizmeti sunuyoruz.

Evde hemşire hizmeti fiyatı uygulama sağlanacak hastalık alanına göre değişebiliyor. Fizyoterapi uygulamaları yapılacaksa tahlil ve tetkikler için özel bir kan alımı süreci başlatılmışsa ya da kişinin rutin olarak özel görüntüleme cihazlarının ihtiyacı bulunuyorsa evde bakım bedelini ek olarak fiyat listesi oluşabilir. İstanbul çevre bölgelerinden bize ulaşarak alanında uzman uzun yıllardır bu sektörde faaliyette bulunan hasta ile iletişimi kuvvetli sağlık elemanlarımızdan yardım talebinde bulunabilirsiniz. Eve yönlendirilen hemşireler kısa sürede ön bir görüşme sağlayarak ücret konusunda net bilgi sizlere iletecektir. Kurumumuz tarafından sunulan hizmet kapsamında günlük, haftalık ya da aylık dilimlerle evde sağlık hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

Kalite odaklı hizmet anlayışı ile sağlık ekipleri hastane konforunu evlere taşıyor. Yoğun bir tedavi süreci geçiren ve bu süreci evde bakım hizmeti ile devam ettiren hastalar için özel teknikler uygulanır. Evde sağlık hizmetleri kapsamında ağrı kesici ya da kas gevşetici iğne uygulamalarında bulunulur. İstendiğinde serum takviyesi sağlanır. Açık yara bakımı pansuman teknikleri ile desteklenir. Ev içerisinde acil yardım uygulamaları hemşire tarafından sunulur. Gerekli görüldüğünde tansiyon ölçümü, evde kan alma ve laboratuvara gönderme süreci evde bakım hemşiresi tarafından uygulanan diğer hizmet türleri arasındadır. Bizleri arayarak sunduğumuz hizmetin kapsamında oluşacak evde hemşire hizmeti fiyatı hakkında net bir bilgiye sahip olabilirsiniz.