Evde hemşirelik hizmeti evde bakım personelleri tarafından ihtiyaç duyulan hastaya sunulan özel bir tedavi şeklidir. Kronik rahatsızlığı bulunanlar, ileri derecede yatağa bağımlı olup kişiye muhtaç halde yaşayanlar, ev dışına çıktığı andan itibaren fiziksel olarak kendinizi zorda hissediyor ya da psikolojik olarak hastane korkusu bulunuyorsa en doğru yöntem evde hemşirelik hizmeti oluyor. Hastalığın teşhisi ve tedavisi yönelik evde bakım hemşire hizmeti kapsamında detaylı incelemeler yapılarak doktora sunuluyor. Zamandan kaybı önleyerek evde müşteri memnuniyeti odaklı olarak sunulan bu hizmet Anadolu Evde Sağlık firması çalışanları tarafından verilebiliyor.

Evde hemşirelik uygulamaları İstanbul ili ve çevre ilçelerden iletişime geçildiği anda kişiye sunuluyor. Burada önemli olan enfeksiyon riskini azaltarak mahremiyeti üst düzeyi çıkarmak ve kişinin yaşam kalitesini artırabilmektir. Zamandan tasarruf ederek hastane ortamında oluşan kötü psikolojiyi engelliyor ve hastanın daha hızlı hayata adapte olabilmesi sağlanıyor. Sağlık hizmeti kapsamında korku ve endişenin daha da azalması sağlanarak özel bir bakım süreci sunuluyor.

Evde bakım hizmeti kapsamında sunulan hemşirelik hizmetinden faydalanabilmek için randevu kaydı oluşturabilir, çağrı merkezi hattımızı kullanarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Evde hemşirelik hizmeti kapsamında sunulan desteğimiz kan tahlili, alma damar yolu açma uygulamaları, ağız yoluyla beslenemeyen hastalara ek tedavi süreci gibi aşamaları içeriyor. Genel cerrahi hastalıklar, göğüs hastalıkları, ortopedi, anestezi iç hastalıkları, kardiyoloji fizik tedavi ve rehabilitasyon süreçlerinde hastaya destek olabilmek adına evde bakım süreci devam ederken bireysel olarak ilgileniliyor ve tüm destek firma çalışanlarımız tarafından kişiye sunuluyor.

Evde hemşirelik hizmeti ücreti hakkında bilgi alabilmek konunun uzmanı ile iletişime geçebilmek için bizleri arayabilirsiniz. Standartların dışında ev konforunda bakım ve dinlenme ihtiyacını karşılamayı sağlayacak hizmet hasta ve hemşire mahremiyeti göz önünde bulundurularak sunuluyor. Aşı uygulaması, tansiyon ölçmek, kan alma, pansuman uygulamaları, idrar alma, serum takma uygulamaları gibi farklı hizmetler sunuluyor. Yaşlılar için evde hemşire hizmetinden faydalanabileceği gibi yeni doğan hemşiresi anne ve bebeğin desteklenmesinde ve bu yeni başlangıç sürecinin kolay atlatılabilmesine katkı sunuyor.