Hastalara bakmak noktasında uzman bir kişiden yardım almak insanların istediği durumlardan birisi olmaktadır. Tabii ki bir hastanın sağlığının en doğru şekilde korunmasını sağlamak ve en doğru bakımı yapmak için mutlaka bir uzman gözetiminde olması gerekmektedir. Evde hemşirelik hizmeti de bu noktada en çok araştırılan hizmetlerden birisi olmaktadır. Tabii ki günümüz ekonomik şartlarında bu hizmet hakkında en çok yapılan araştırma evde hemşire fiyatları olmaktadır. İnsanlar bu hizmetin ne kadar olduğunu merak etmektedir. Bu konuda pek çok araştırma yapmaktadır.

Anadolu Evde Sağlık firmamız her türlü evde bakım hizmetini vermektedir. Hemşire evde bakım hizmetleri de bu noktada sunulan hizmetler arasında bulunmaktadır. Firmamız istediğiniz günlerde evinize hemşire yollamakta ve hastanıza en doğru şekilde bakılmasını sağlamaktadır.

Evde Hemşire Hizmeti Nedir? Ne İşe Yarar?

Evde hemşire hizmet adından da anlayabileceğiniz üzere evinize hemşire gönderilmesidir. Bu hemşire;

  • Hastanızın tansiyon ve şeker ölçümünü yapar.
  • Hastanızın durumunda bir sorun olup olmadığını değerlendirir. Bir sorun olması durumunda uzman doktorlarımız ile iletişime geçer.
  • Sonda kullanıyorsa bunun değişimini ve temizliğini yapar.
  • Hastada yatak yarası gibi yaralar varsa bunların bakımını sağlar. Hastanın acı çekmesini önüne geçer.
  • Fizik tedavi evde bakım gerektirmektedir. Bu hizmet ile gelen hemşirelerimiz fizik tedavi sonrasında gerekli olan bakımı da yapmaktadır.
  • Hastanın kullandığı ilaçları takip eder, düzenli olarak yaptığı iğneleri yapar.

Bu noktada evinize gelen hemşire hastanede aldığınız hizmetin aynısını evinizde size sunar. Üstelik hizmetlerden faydalanmak için sıra beklemek, hastane koridorlarında koşturmak zorunda da kalmazsınız. Tüm hizmet evinizde gerçekleştirilir.

Evde Hemşire Hizmeti Ücretleri Ne Kadar?

Başta da belirtiğimiz gibi insanlar tabii ki bir hizmeti araştırırken bunun ücretini de merak etmektedir. Fakat bu hizmetimiz için sabit bir fiyat verilmesi mümkün olmamaktadır. Hemşirenin haftada kaç gün geleceği, geldiğinde kaç saat kalacağı ne tür hizmetler vereceği fiyatları etkilemektedir. Bu noktada mutlaka ekibimiz ile iletişime geçmeniz ve en doğru fiyat bilgisini almanız gerekmektedir. Destek ekibimiz hem hizmetlerimiz hem de fiyatlarımız hakkında bilgi verecektir.