Evde hemşire hizmeti kapsamında kan verme, pansuman hizmeti, serum takma ya da yara bakım hizmeti sunulur. Eve gelen bu alanda yetkin personel ekip sayesinde kronik rahatsızlığı bulunanlar ve yatağa bağımlı olarak yaşamsal faaliyetleri devam edenler için tedavi sürecini destekleyecek bir hizmet sunulur. Burada önemli olan hizmeti sunacak olan hemşirenin oluşan probleme etkin ve yetkili bir çözüm sunabilmesi, hızlı bir şekilde tanı koyarak en doğru olarak süreci yönlendirebilmesidir. Anadolu evde sağlık firması tarafından görevlendirilen hemşireler bu alanda ilgili bölümlerden mezun olmuş, iletişim konusunda kalite odaklı, esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilen, acil durumlarda etkili şekilde müdahale edebilen kişilerden oluşur. 24 saat boyunca alınabilecek hemşirelik hizmeti dışında haftalık ya da aylık olarak istendiğinde yatılı olarak da çalışılabilme fırsatı sunarak hizmet verilir.

Ev konforunda sunulan sağlık hizmeti muhakkak ki hasta ve hasta yakınları ile etkili bir iletişim kurabilmeyi beraberinde getirir. Hastane korkusu bulunanlar ve kronik rahatsızlık sahibi olanlar için evde bakım hemşiresi sürece daha kolay adapte olabilmeyi sağlayacaktır. Hem güvenilir hem de uzman kadrosu ile bu süreçte uzun yıllardır faaliyetlerini sunan firmamızın uzman hemşirelerinden evde bakım ve tedavi sürecinde faydalanabilirsiniz. Evde hemşire hizmetinin avantajları arasında kişiye özel bakım sürecini kolaylaştırması ilk sırada yer alır. Dışarıdan gelebilecek enfeksiyon riskini daha da azaltarak yaşam kalitesini etkili hale getirir. Hastane korkusu olanları için tavsiye edilen tedavi süreci yaşam kalitesini artıracak uygun ortamı da sunar.

Evde bakım kapsamında hemşirenin uygulayacağı tarife beslenme tüpünün değiştirilmesi ya da iğne uygulamaları, ameliyat sonrasındaki süreçte hastanın bakımının daha profesyonel şekilde devam ettirilebilmesi, yara bakımı konusunda uzman bir kişinin müdahalesi, doğru zamanlarda hemşireler ile doğru dozda ilaçların kontrollü şekilde sunulması, hastanın sağlığını kuvvetlendirebilmek için tuvalet ve yemek ihtiyacını gidererek, gece bakım sürecini de kolaylaştırmak için tercih edilebilir. Acil durumlarda her an talep edilen hemşireler istenilen alanda seçilebiliyor. Bu durum hayat kalitesini de güçlendiriyor. Eve hemşire çağırma ücreti hakkında bilgi sahibi olabilmek ve randevu kaydını oluşturabilmek için İstanbul ili ve çevre bölgelerden ulaşım sağlanabilecek firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.