Vücutta varlığı fark edilen hastalık ya da uzun süredir tedavisi görülen ameliyat sürecinde düzenli olarak belirli bir zamana kadar rutin testlerin yaptırılması gerekir. Bu testler laboratuvar ortamında incelenmesi gereken kan alma sürecini de içerebilir. Evde bakım hizmeti kapsamında firmaların sunduğu evde laboratuvar hizmeti evden dışarıya çıkmadan sağlık sorununa yönelik çözüm bulabilmeyi sağlar. Bireysel olarak kişisel hijyenden, alerji probleminden ya da bağışıklık düşüklüğünden kaynaklı olarak bu hizmet ev ortamında daha da kişiselleştirilip konforlu bir şekilde sunulur. Anadolu evde sağlık firması hastane ortamına gitmeye gerek kalmadan sabahları ya da gün içinde verilmesi gereken tüm laboratuvar testlerini bulunduğunuz yere gelerek gerçekleştiriyor. Sizlerden alınan numuneler laboratuvara iletilerek hastalığın tedavi sürecine yönelik hizmet sunuluyor.

Evde numune alma hizmeti kapsamında randevu talebinizi ilettiğiniz her anda İstanbul ili ve civar bölgelerinden deneyimli personelimize ulaşabilirsiniz. Hastalık sürecinde düzenli olarak ev ortamında sunulan laboratuvar hizmeti içerisinde hijyene önem veriyoruz. Personelimiz bulunduğu ortamı dezenfekte ederek kişisel mesafeye dikkat ediyor. Hastalığın teşhis sürecinde doğru uygulamayı bulabilmek ve bunu takip edebilmek için özel olarak eğitilmiş personel ekibimiz süreçte gerekli desteği sunuyor. İleri teknoloji cihazların yer aldığı laboratuvar ortamında tüm teknikler kusursuz bir şekilde kişinin faydasına yönelik kullanılıyor. Kuruluşumuz tarafından sunulan tanı testleri arasında biyokimya, seroloji ya da enfeksiyon hastalıklarına yönelik uygulamalar bulunur. Bunun yanı sıra hormon testleri, biyokimya testleri, hematoloji testleri, seroloji, kadın doğumu ya da mikrobiyoloji testleri de sunulur.

Firmamızın sunduğu evde laboratuvar hizmeti fiyatları hakkında net bilgi sahibi olabilmek için iletişime geçmeniz yeterlidir. Sizlere en uygun fiyat aralığını ev konforunda sağladığımız hizmet kapsamında sunuyoruz. Vücuda uygulanacak hormon testleri herhangi bir şekilde büyüme sürecini dezavantaja çevirecek bir hormonun varlığını erkenden ortaya çıkarabilir. Vitamin eksikliği de hormon testleri ile belirlenebilir. Süreçte firmamız tarafından uygulanan kadın doğum testleri ise hamilelik ya da gebelik sürecinde oluşacak tüm eksiklikler, vitamin ve mineral kaybı ve doğum sonrasında çocuğun hastalık riskine karşı olası tetkik sürecini sağlar. Çocuğun sma hastası ya da down sendromlu olması gibi ihtimaller kadın doğum testleri aracılığı ile kısa sürede ortaya çıkarılabilir ortaya çıkarılır.