Evde kan tahlili alımı yatağa bağımlı olarak yaşamsal faaliyetlerini sürdürmek zorunda kalanlar ya da hastane ortamında bireysel sağlıklarını koruyamayacak kadar güçsüz halde olan hastalar için sunulan bir önlemdir. Ev ortamına taşınan materyaller Anadolu Evde Sağlık çalışanları tarafından steril bir şekilde kullanıma hazır hale getirilir. Evde kan tahlili hizmeti kapsamında vücuttan alınan kan, tükürük ya da idrar örneği uygun bir kapsülün içerisine yerleştirilerek laboratuvarın numune iletimi kapsamında gönderilir. Belirli bir süre içerisinde firmamızın anlaşmalı olduğu laboratuvarları aracılığı ile testin sonuçları kişiye iletilir.

Ev konforunda hastaneye gitmeden bir şekilde sunulan evde sağlık hizmeti kapsamında evde kan tahlili uygulaması sağlık kurumları aracılığı ile sunulmuştur. Bu alanda uzman ve profesyonel çalışanlar sayesinde sunulan hizmet özel eğitimden geçirilmiş ve bakanlık onaylı hemşireler aracılığı ile kişiye karıştırılıyor. Evde kan testi uygulaması kapsamına alınan idrar testi, kansızlık testi, hormon testleri, pıhtılaşma, bozukluk testi, biyokimya testleri ve hemogram testi olarak uygulanıyor.

Ev konforunda uygulanan bir başka testi ise PCR testidir. Covid-19 vakaların yaşandığı dönemde büyük bir öneme sahipti. Steril bir ortamda hastaneye gitmeye gerek kalmadan daha çok kişinin sevdikleriyle beraber ev konforunda alabildiği bir hizmet çeşidiydi. Yaptırılan testlerin hastanede daha uzun sürede sonuçlarına erişilebildiği biliniyor. Evde sağlık ekipleri sayesinde alınan numune örnekleri kapsamında yapılan incelemelerde doğrultusunda elde edilen veriler daha hızlı şekilde kişiye iletilebiliyor. İstanbul ili ve çevre ilçelerine ulaşım sağlayabileceğiniz firma çalışanlarımız aracılığı ile ev konforunda kan tahlili hizmeti kısa sürede tarafınıza iletiliyor.

Evde kan tahlili uygulamaları sayesinde yoğun işleri olan kişinin gün içerisindeki işini sağlığını tehlikeye atmadan zamandan tasarruf edebilmesini destekliyor. Hastane korkunuz olabilir, vücudunuzun bağışıklık sistemi istenmeyen bir seviyeye ulaşmış ve çökmüş olabilir. Tüm bunlar vakit kaybı olarak görülebileceği gibi kişinin daha hızlı şekilde hayata adapte olabilmesi için de büyük bir fırsat olarak karşısına çıkabilir. Bu alanda uzmanlığı bulunan ve deneyimli sağlık personelleri tarafından sunulan hizmet yaş farkı olmaksızın bağışıklığı kuvvetli olmayan küçük yaş çocuklar ile hastalık sürecine yatkın ileri yaş bireyler için uygulanabiliyor