Atom serumu halk arasında genellikle "Sarı Serum" olarak da bilinmektedir. Popülerliğinin sebebi daha çok tercih ediliyor oluşudur. Bunun ana etkeni de vücudun ihtiyaç duyduğu vitamin dengesini artırmayı sağlarken ağrı kesici özellikte sunmasıdır. Ağız yolu ile ilaç tedavisi sürecinde zorluk çekenler antibiyotik tedavisinde serum yolu ile atom karışımı aracılığı ile vücuduna alabilir. Damar yolu ile enjekte edilen serum sayesinde vücudun kaybetmiş olduğu vitamin eksikliği ve sıvı kaybı kısa sürede giderilir. Anadolu Evde Sağlık firması personeli tarafından sunulan evde atom serum hizmeti ev konforunda tüm hastalara uygulanır. Özellikle soğuk algınlığı problemi yaşayanlar, durmadan devam eden kronikleşmiş ishal durumuna sahip olanlar vücudun kaybetmiş olduğu sıvı dengesinin yeniden kazanabilmesi için bu tedavi sürecini talep edebilir.

Kişinin ağrılarını dindirecek ve vücudu sakinleştirecek pek çok karışım bir araya getirilmiştir. Bu nedenle bu isimle anılır. Atom serumunun "Sarı Serum" olarak bilinmesinin sebebi içinde bulunan B vitaminin verdiği renktir. Sakinleştirici, ateş düşürücü, ağrı kesici ve vitamin sağlayarak vücudun kaybetmiş olduğu enerjiyi yerine getirici bir özellik sunar. İçerisinde B vitamini, C vitamini ve farklı vitamin grupları bir araya toplanmıştır. Damar yolundan verilen antibiyotik olarak da bilinmektedir. Bazı durumlarda doping serumu olarak da anılır. Kişinin daha hızlı bir şekilde ayağa kalkabilmesini ve tedavi sürecinin daha çabuk atlatılabilmesini sağlar.

Atom serum takma hizmetinden yararlanmak isteyen bir kişi soğuk algınlığı problemi yaşıyor olabilir. Özellikle beslenme problemlerinde iştahsızlık durumunda ya da ağız yolu ile beslenme sürecini devam ettiremeyenler için kullanılan bir serum çeşididir. Sindirim yolu problemi yaşayanlar, kabız ya da ishal durumu şikayeti bulunanlar, metabolik bozukluk yaşayanlar değerlendirebilir. Uzun süreli ameliyat süreçleri sonunda cerrahi işlemler tamamlandıktan sonra evde bakım sürecinde daha çok tercih edilir. Kusma, ağrı, halsizlik, ishal, yüksek ateş, yorgunluk gibi durumların her biri için Atom Serum uygulaması tavsiye edilir. Muhakkak ki uzman personeller ile bu sürecin sağlıklı bir şekilde yürütülmesi gerekir. Bu nedenle firmamız aracılığı ile iletişime geçebilir, İstanbul civarından 7/24 iletişim hattı üzerinden randevu talebinizi iletebilirsiniz.